şükela:  tümü | bugün
  • kozmetik markası.
    ürünleri fiyat/performans bakımından çok başarılıdır. ürün seçeneği fazla, renk yelpazesi geniştir. özellikle kapatıcısı, mat krem ruju, wonder stick kontür/aydınlatıcısı en iyi ürünleridir. aynı zamanda wonder pencil kapatıcı kalemi çok fonksiyonlu süper bi ürün. yine jumbo far kalemleri göz makyajı için çok pratik, kullanımı kolay ve kalıcı. maalesef türkiye'de nyx'e bazı siteler dışında denk gelmedim. gratis ve watsons'larda satılabilir oysa.. tabi sitesindeki ucuz fiyatlarına rağmen türkiye'de pahalıya satılacaktır ama yurt dışında alışverişe çıkacaklar için göz ardı edilmemesi gereken bir marka.
  • (bkz: nyx)
  • muhteşem ürünlerine rağmen gerizekalıca fiyat politikasıyla 2-3 sene içinde türkiye'den çekilebilecek marka. inglot'la beraber türkiye'deki en iyi mid-end marka olacakken kendi ayaklarına sıkıyorlar. geçen sene ne güzel mid-end markasıydı. bu sene bi tarafları kalktı bir haller oldu bunlara. kozmetik tüketicisi ölücüdür mezarcıdır sağdan soldan indirim kupon falan kovalar. inanmıyorsanız sosyal medyaya bakın.

far paletleri müthiştir ama yiğidi öldür hakkını yeme. bazlarını da danla biliç o kadar çok övdü ama onun övdüğü ürünleri genelde hiç sevmiyorum o yüzden almaya tenezzül bile etmemiştim.
  • online alışverişte sıkıntı yaşatan bir firmadır. 29'unda iade ettiğim ve teslim aldıkları ürünün daha iade sürecini dahi başlatmadılar. en hassas olduğum konu iade olduğu için bir daha asla alışveriş etmeyeceğim kendilerinden. iadede sorun yaşatan hiçbir firmayı güvenilir bulmuyorum çünkü. kimseye de tavsiye etmiyorum. çok bayılıyorsanız gidin mağazasından görerek alın.
  • renk paletleri ile makyaj değil sanat yapılası firma. resim çizmek isterseniz, öyle m. graham & co. , chroma falan sipariş vermeyin. direk nyx'e gidin.

o çılgın mavi rujlarla pırıl pırıl gökyüzü çizilir.
  • sitesinden sipariş takibi yapılamayan kozmetik markası. yola çıkmadığını sandığım gönderi kapıya gelmiş de geri dönmüş bile. bir zahmet sitelerinde bir kargo takip linki veya gönderi numarası verselerdi ben de geleceğini bilirdim.

şimdi gidip ufacık gönderiyi yalova'da, samanlı dağlarının bağrındaki ova şubesinden teslim almam gerekecek, o arada bayram da geçmiş olacak ve ürünün gereği bile kalmayacak. belki de hiç almayıp iade etmek daha mantıklı.

bu da ilk ve son alışverişimdir.