• noctis 450 modelini kullandığım kasa üreticisi.

5 adet hdd, 2 adet ssd yuvası, fan kontrolcüsü, psu kaplaması, gneiş yapısı, 4 fan, fan hub ve max 6 fan desteği ile gelmektedir.

pencereli yapısı, yanda yanan nzxt yazısı ve altında bulunan led aydınlatması ile görsel şölen. ayrıca arkada i/o kalkanı ve pci slotlarını aydınlata 2 adet led daha vardır. kablo falan takarken göresiniz diye.

kabloları düzenlemek için çok kolaylık sağlanmış. sisteminiz tertemiz gözüküyor.

sıkıcı kasalardan sonra ilaç gibi gelmiştir.
  • gördüğüm andan itibaren takıntı halinde getirip su soğutucu kullanma riskini aldırtan kraken x52 model all-in-one soğutucunun üreticisidir. kasa da s340 elite olunca dadından yenmeyecek kıvama gelmiştir.
  • anakart işine de girmişler.

https://www.youtube.com/watch?v=vefhfp2n1rw
  • h700i modelini 3 aydır kullanmakta olduğum dünyaca ünlü bilgisayar donanımları üreten marka. aslında ilk bakışta diğer markalara göre kasaları çok sade geliyor fakat bilgisayarla uğraşmayı seven insanların elinde süper modifikasyonlar da ortaya çıkabiliyor. aynı markanın kraken x62 sıvı soğutmasıyla birlikte mutlu mesut çalışıyorlar. aklıma gelen artıları ; sade ama çok şık tasarımı , çok sağlam yapısı , kablo düzenlemeye müsaitliği (bu sayede kasa içindeki kablo karmaşasının önüne geçiliyor) , hava akışının çok iyi olması gibi gibi
  • sıvı soğutmada kullandıkları pompaların üzerindeki ışıklandırma detayı çok hoşuma gidiyor ancak 240mm sıvı soğutma parasına işlemci alınıyor resmen üzgünüm nzxt bizimle deyılsın.
  • günümüzde popüler olan, öncelikli olarak bilgisayar kasası ve işlemci soğutucusu üreten bir firmadır.

kasaları sade, şık ve kaliteli olup, işlemci soğutucuları da tasarımsal olarak rakiplerinden çok öndedir.
  • uzun zamandır lcd ekranlı cpu soğutuculara heves ediyordum. bugün nzxt kraken z53 siparişi verdim, şu an 5900x işlemci ile evga kullanıyorum aradaki sıcaklık değerlerini deneyimledikten sonra paylaşırım.
  • hiçbir ürününü kullanma fırsatı bulmadım fakat ürünlerinin tasarımları gerçekten güzel. pc toplayacak olsam ilk bu markanın kasasını seçerek donanım toplamaya başlardım.
  • cok kaliteli kasalarla ve cok iyi tasarimla kullanima hazir ve garantili toplama bilgisayarlar ureten firma.

player 1, player 2 ve player 3 adi altinda farkli segmentlerde bilgisayarlar satmakta ve ayni zamanda kullaniciya da secenek birakmaktadir.

2025 yilinda geforce 5000 serisi kartlarin piyasaya cikmasiyla birlikte origin pc'mi emekli edip bu sefer bu markanin bir hazir toplama bilgisarini almayi dusunuyorum.
  • 13. veya 14. nesil intel islemcili bir sistem kurmayi dusunuyorsaniz sakin nzxt t120 islemci sogutucusunu sakin tercih etmeyin, 13700k kullaniyorum ve sogutmada buyuk problem yasadim bu sogutucuyla
hesabın var mı? giriş yap