8 entry daha
  • sözlükte başlık sildirenler baksın buraya görsün.
  • yanlış mı hatırlıyorum?

khk ile o günlerde işlenen suçların peşine düşülmeyecek diye hatırlıyorum. bunu güvenen biri de olabilir.
  • "cumhurbaşkanı'nın saçını keseceğim" deseydi yedi sülalesi hapis yatacak birinin doğru ya da yalan itirafı.

sırf yaptığı ayılık bile doğru düzgün bir ülkede süründürülmesi için yeter de artar. biz de burada lağım koklamaya devam.
  • (bkz: sadat)

15 temmuzda etkinliği test edilen veya tatbikat yaptırılan milis gücüne (yeni nesil jitem) mensup biri olmalı. muhtemelen rahatlığı ordan geliyor. nasıl olsa resmi kaynaklardan kimse kurcalamaz.

kaynak: michael rubin’in sadat başlığındaki yazılarından biri.

düzelt: imla
  • oğlum normal mi bu mesaj şimdi? okurken kanım dondu.
  • soyledikleri gercek olsun olmasin adalete teslim edilmesi gereken bir orospu cocugunun tweeti.

up
  • boş atıp dolu tuttuğunu sanıyorum ama ciddiye alacak olursak güvendiği kanunun iptali bir anayasa mahkemesi kararına bakar. ben olsam fazla güvenmezdim mevcut düzene.
  • way aq binlerce yıllık insanoğlu tarihinde gel bu sikik zamanı tuttur. vatandaş kendini hiç bu kadar aciz hissetmemiştir herhalde.
  • bir orospu çocugu beyanıdır.
  • khk’lar birer kağıt parçasıdır bir khk çıkar kendinden önceki tüm khk’ları iptal eder o zaman bir ananın evladının başını kestim diye övünenlerin dili götüne kaçar!
209 entry daha
hesabın var mı? giriş yap