şükela:  tümü | bugün
 • içi boşaltılmış kavramlar kulübünün üyesi olan kan kardeşlik teriminin yeni bir leş olarak vücuda gelmiş hali. ne sözlerini yazarım ne youtube linki koyarım. o derece leş. leş ki leş. kanka diye diye gerçek arkadaşlık kavramının içine sıçan ergen neslin son faciası.
 • 2 milyon kişi izlemiş. küsüratı da var. tam ülkeye ait ümitlerim yeşeriyor sonra şöyle şeyler çıkıyor karşıma. ulan ses desen leş, sözler zaten direkt vahşet.. şu videonun altında insanlar bildiğin eğleniyor gülüyor. içinde bir de "özürlü gibi hareketler yapıyor" ifadesi geçiyor. pes yani..

  tanım : bir ergen sıçmığı
 • bunu çıkaranın da yutuba reklam olarak koyanın da evveliyatını sikeyim amk hele o saçma şarkıyı söyleyip ekranda abuk subuk hareketler yapanlar yok mu namerdim cayır cayır yakacaksın.
 • süper gücün olsaydı ne olsun isterdin diye sorsalar önceden bi cevap veremezdim.
  ama artık cevabım var.
  bu amk sözlerini yazan ergen oğlu ergen başta olmak üzere, ne kadar videosunu çekmiş
  kezban ve keko varsa söyledikleri anda bana mesaj gelsin, yanlarına ışınlanayım, suratlarına şamarlar atarken söylemeye devam etseler, susturana kadar suratlarına şamarlar atsam...
  en son hıncımı alamamışsam da tükürüp bir sonraki kezban ve kekonun yanına gitmek...
 • amına koduğumun şarkısı. bu şarkıyı zevk alarak dinleyen herkesi sınırdışı etsek ülke muasır medeniyetler seviyesine doğru yol alır. insan haklarına inanan beni, bu şarkıyı sevenleri krematoryumlarda yakma hayalleri kurdurtmuştur.
 • bu kadar normal görünümlü insanların içinde bu kadar aptallık nasıl olabiliyor diye dehşete düşüren iğrenç akım. nedir lan bu? bu nasıl bir iğrençlik nasıl bir hem görüntü hem gürültü kirliliğidir? kerpeten ali tarzıyla tekrar soruyorum: ne oluyor lan? kim lan bunlar?