şükela:  tümü | bugün
  • bir akit tv sıçmığı. şöyle buyurmuşlar;
    "o çocukları sen yaktın, senin sarıldığın o cumhuriyet yaktı, burjuva yaktı, beyaz türkler yaktı, cnn'de oturup, nişantaşı'nda oturup, cihangir'de oturup bu insanların değerlerine küfür eden sen yaktın bu çocukları"

diye devam eden en aşağılık algı çalışmasıdır. linki aşağıda (akit tv linki değil), sinirleri ve midesi sağlam olanlar sonuna kadar katlanıp izleyebilirse daha fazlası ile alakalı bilgi verebilir belkide. benden bu kadar.

link
  • (bkz: hoşt)
  • gardaş, bu cnn ne yaptı size?

adamlar süleymancı yurdu olduğunu bile sansürledi daha ne yapsın.
  • o çocukları görse evlenmeye çalışacak sıçmığın lafları.
  • oha! yurdu acanin, actiranin, denetlemeyenin; cocugunu o yurda gonderenin, cemaate bu kadar prim verenin; ilceye hizmet ve okul goturmeyen hukumetin, ortbas eden basinin, binayi yapan muteahhidin, ihmalkar davranan yurt yonetiminin... hic sucu yok; ama cocuklari ben yaktim cunku cihangir'de oturan bir ateistim.

ne guzel lan, adamlar mutlulugun ve sonsuz masumiyetin formulunu bulmus. hep magdur ol, hep baskasini sucla... ne ala memleket.

olay mahalline sonradan gelen defans oyu'nun ricası üzerine edit:
    yangından kurtulan öğrenciler için bir yardım kampanyası başlatılmış. bundan sonra daha iyi şartlarda eğitim görebilmeleri ve yaşadıkları travmadan az da olsa kurtulabilmeleri amacıyla; elinizin erdiğince, yardımlarınızı bekliyoruz.
    (bkz: #64412380)
  • bu topraklar nasıl asırlardır aptal insan yetiştirme merkezi olmuş, atatürk bir milletin kaderini nasıl değiştirmiş bunları anlamak açısından çok önemli.

italyan stil takım elbise giyen birisi, trajı sadece 50 binlerde olan bir gazetenin kerameti kendinden bir şekilde açtığı tv'de çıkmış beyaz türklükten bahsediyor. bunu yaparken de her birisi birbirinden karanlık tarikatların fakir çocukları devşirmek için açtığı beyin yıkama yurtlarını savunuyor. kültürden filan bahsediyor, insanların neden arap gibi yaşamadığını sorguluyor.

oy verdikleri partinin lideri 1 milyarlık saray yaptı. bu parayla ülkenin her şehrine her ilçesine üçer tane yurt yapılıyor. bu paranın onda biri ile hindistan uzay programı yapıp mars'a araç yolladı. bu paranın yarısı ile hava savunma sistemleri yapıyor israil.

akp iktidara geldiği gün lise ve ortaöğretim öğrencilerine yasak olan özel yurtları cemaatlere bırakmak için yasallaştırıp yurt ve barınma hizmetlerini onlara bıraktı. kafanızı çevirdiğiniz her yerde cemaat yurtlarını olduğu dönem bu dönemdi çünkü devlet yurt yapmayıp öğrencileri cemaatlere yolluyordu. daha sonrasında devlet yurtlarının artması ise fetullah gülen ile kavga ettikleri 2010-2011 yılından itibaren başladı. türkiye'deki yeni yurtların hemen hepsi bu tarihlerden sonradır.

arapçılık ve dini bu toprakların iflahını kesti. bu cüzzamlı hastalıktan kurtulmak ülkenin biraz olsun aklı çalışan insanlarına bağlı. emin olun biraz olsun aklı çalışmayan milyonlar var bu ülkede. tek hücreli canlılarla benzer şekilde yaşıyorlar.
  • ağababalarını örnek almışlardır. onlar da öyle demiyor mu, ota boka suçlanan cehape zihniyeti değil mi?
  • cemaat yurdunda yangın çıkıyor onun bile faturası cumhuriyetçilere kesiliyor.