şükela:  tümü | bugün
  • bir takım yobazların getirmeye çalıştığı pembe otobüs/metrobüs uygulaması ile birlikte,
    tacizci tekmeci şerefsizlerin ağzına pelesenk olacak yeni laf.
  • makul bir önermedir.

pembe otobüse binmeyen kadınların ve mavi otobüse binmeyen erkeklerin namusundan şüphe ederim. evet.
  • çok da uzak olmayan bir gelecekte böyle bir hafifletici sebep olabileceğini bile düşünüyorum. hatta bırak hafifletici sebebi,

göğüsleri dekolteydi...
    beni tahrik etti...
    ben normalde müteasıp bir insanım ama kadın art niyetliydi...
    bu pembe otobüs yerine normaline binmesinden belli... ne işi var...
    burda asıl mağdur olan benim tehşircilikten kadına ceza verilsin...

olmaz diyebiliyor muyuz?
  • yakında duyacağımız söz.

piyango hanginize çıkacak bilmiyorum değerli kadınlar. işin acı kısmı da bu. sen tacize uğramamak için ekstra efor sarfetmen gerekiyor. bu da işte devlet kavramının öldüğünü gösteriyor.

çünkü devleti biz bizi korusun diye severiz sayarız. e onu da yapamıyorsa, erdoğanın dediği gibi dükkanı kapatıp gidelim.

yeri bura değil ama, benim diğer bi anlamadığım olay var, pasaport çıkışında hani ekstra para verince hızlı geçiş pasaport memuruna sıra beklemeden gidiyorsun ya; bu anayasaya aykırı değil mi? eşitlik'e? nasıl yapılabiliyor. hadi bu pembeyi bize pozitif ayrımcılık diye iteleyecekler de o nası oluyo onu anlamadım.
  • tacizcilerin, tecavüzcülerin yeni bahanesi olacağına inanılan söz. fakat unutulan bir şey var ki bu adamlar o kadar sapık ki bizim tahmin edebileceğimizden daha fantastik cümleler kullanacaklar. o yüzden bu cümleyi duymayacağımızı bu cümleyi bile masum karşılayacağımızı düşünüyorum.