şükela:  tümü | bugün
 • sıcak bir ortamda hesap kitap temalı sohbetin tam ortasında son derece sakin tavırlarla içeri giren bir elemanın elindeki demlikleri yengemizin üzerine düşürmesiyle birlikte yengemizin bir anlık beyin amcıklamasının ardından can havliyle yüksek sesle sormuş olduğu soru. ilk izlemede vücudunuz atabilir
 • ilgili videoyu izledikten sonra, ani tepkiler vermem gerektiğinde (şaşırma, korkma, höykelenmek, irkilme vb.), sıkça başvurduğum ünlem.
 • şakalarımızdan da anlaşılacağı üzere millet olarak ruh hastasıyız, ciddi sıkıntılarımız var.

  sağa sola monte edilen repliktir.
 • hemen öncesinde video'nun yardımcı oyuncusu olan 2. teyze'nin "o ney laa?!" repliği ile taçlandırdığı unutulmaz soru cümlesi. bilinçaltına doğrudan etki ediyor.
 • bir virüs gibi hayatımın her alanına girmeye başladığını, içimden olur olmaz her olaya karşı mırıldandığımda anladığım sempatik teyze cümlesi.

  ters giden her şeye öyle cuk oturuyor ki misal iki gün önceki sınavda dersin hocasının "arkadaşlar tarih ezberlemenize gerek yok, genel olay sırasını bilin yeterli" sözlerini unutup sorduğu tüm sorularda ek bilgi olarak tarih istemesine ebleh ebleh bakarken, sınav çıkışında ters köşe yapan hocanın koluna hafifçe vurup "o neeedi gıız!" dediğimi hayal etmek bütün sinirimi alıp götürdü.

  şahane video'ya gelecek olursam; perde "o neeedi gız" lafının sahibi meşhur teyze ve karşısında sadece çıplak ayakları görünen arkadaşı diğer teyze ile açılıyor. ortam müthiş sıcak, herkes mutlu görünüyor. yalnız, kapıdan elinde çaydanlıkla süzülüp yandan yandan avına doğru ilerleyen adamın ne yaptığını çözemeyip 0:14'te "o ney la!" nidasıyla buna bir anlam katmaya çalışan çıplak ayaklı teyze arada kaynamış. buna biraz üzüldüm çünkü, onun söylediği vurguda tekrar edilen o ney la kalıbı her türlü sıkıntı yaratan anlaşılamayan durumu çözen bir anahtar adeta!

  üstüne çaydanlık atılan sevgili teyzenin yandığını zannederek balık gibi kanepenin üzerinde kendini can havliyle oradan oraya atması, öylesine içten ağzından "o neeedi gız" sözcükleri dökülmesi... allah sana uzun ömür versin teeeyzeeee...
 • "best greek mom" diye itelenmeye başlanan bir teyzenin lafı.

  gız sesini çıkarmaya çalışanlara tavsiyem "gkız" gibi çıkarın
 • feci şekilde dile dolanan, her hayret ettiğimde ağzımdan çıkan süper cümle.
 • benzerini ananem üzerinde denediğimiz, her halde her durumda gülümsetme garantili video.