şükela:  tümü | bugün
  • kemal paşa'yı ağızdan aldıkları videonun ismidir.
  • aklı sıra dalga geçiyor amına koyduğumun gebeşi. bi bitmediler.

tanım: bir ahsen tv sıçmığı.
  • annen olmasaydı (bkz: kerhane tatlısı) yiyemeyecektik seni tomalak yağ bidonu, adi piç kurusu.
  • mizah seviyeniz, güldüğünüz şey zekanızı, gülme şekliniz karakterinizi gösterir. bu kadar açık ve net. bu videoyu izleyip gülebilen bir insana sadece acırım.
  • vezir parmağı yemeye bayılan tip sıçmığı.
  • kanı bozuk tahta kurusu, haysiyetsiz şerefsiz, onunki bununki (bkz: süleyman çakır)
  • valla söz konusu "o" paşa bildiğimiz mustafa kemal paşa ise adamlar haklı. ben de diyorum hep. keşke olmasaydı lan bu mustafa kemal paşa.
    şimdi bu heriflerin analarının göbeğinden cümle fransızı italyanı şarap döker içerdi. sana ne be paşa? bırak sana ne? bunlara o güzel ömrü harcamaya değdi mi?
  • şimdi dinine sövsen benim inancımla dalga geçiyorlar öüüü diye mazluma yatarlar.
  • tiksindim yav. dine olan inancımı sarsan adamlar bunlar. bi tatlı düşkünlüğüm vardı onun da içine ettiler. şimdi ben hep bu adamın ağzının biçimsiz suratının şeklini hatırlayacağım.
    soytarı kılıklılar. ah ah. ulan asıl sizin gibileri kor ateşlerde yakmalı altına odun atmalı. bitin ya. ben diyanet işleri başkanından başka ve cami hocasından başka mesai saatleri dışında cübbeli kimse görmek istemiyorum.
    sarık nedir ayrıca?
    düşünün ki tüm avukatlar dışarıda cübbeleriyle dolaşıyor. bunun topluma olan kötü etkisini bi düşünün.
    herkes mesai dışında mesleki üniformasını kullanırsa bundan faydalanan kişiler olacaktır. anayasal suçtur. kıyafet özgürlüğü değildir bu.
    ayıp. pis mahlukatlar.
  • ahahaha seni çılgın komik şey. sakalına sıçtığımın bu ibnesini sürekli istiklalde görürüm ve doğal olarak siklemeden geçer giderim zaten ordaki insanların da çoğu siklemez bu angutu( genellikle ya oranın cankisi,çakalı iti kopuğu fln gider konuşur bununla) ama şöyle düşününki bu şekilsiz,bunları söyleyip gaziye nispeten saygı duyulan bir ortamda rahatca hareket edebilirken manyağın biri bu canlı şey gibi bi tv kanalı kurup muhammedle ilgili alaycı bir üslup takınsa bi de fatihe esenlere fln gitse ne yaparlar ona? işte iki güruh arasındaki farkı burdan anlayabilirsiniz...
    peşin edit: gaziyle muhammedi fln kıyaslamadım sadece örnek verdim,teşbihde hata olmaz...