şükela:  tümü | bugün
 • ekşi sözlük'te görüp bu nasıl bir beyinsizlik dediğim moda. bu yazılar beğeniliyor favorileniyor.

  rize'de ekmeğe zam başlığı açılıyor diyelim. beter olsunlar. akp'ye yüzde bilmem kaç oy vermişlerdi. su veren itfaiye.

  bursa'da suriyeli olayları başlığı. bir esnaf bıçaklanıyor. belki öldü ya da ölecek. akp'ye oy vermişlerdi. iyi olmuş. beter olun. be gerizekalı o esnafın hangi partiye oy verdiğini nereden biliyorsun. bir çocuk babasız kalıyor sen beter olsun diyorsun.

  en çok zam ve dolar yükselme haberlerine iyi olmuş diyenlere tav alıyorum. hepiniz mi zenginsiniz. hanım yüz dolar getir götümü silecem modundasınız. işim gereği dev holding patronlarıyla konuşuyorum. adamlar kara kara düşünüyor. bizim yazarlar iyi olmuş müstahak bu insanlara modunda.
 • kimse kusura bakmasın ama ekonomiyi kandırıla kandırıla batıran ama her ne hikmetse hala aynı gemide olduğumuzu bize işlemeye çalışıp muhalefet olan insanlara da duyar kastırıp... hadi lan aynı gemideyiz aslında. kaptana sahip çıkalım da gemi batmasın diye düşündürmeye zorlayanlara maruz kalmaya başladık...

  evet bu duruma gelmemizde artık insanlarımızın verdiği oylar ve onlara hala aynı gemideyiz diyerek bu duruma getirenleri aklayanlardadır suç...

  kaptanınız konuşuyor...vatan millet hikaye varlık fonu şahane
 • işin ilginci akp'ye oy verenleri eleştirenler, çomar diyenler, beter olsunlar diyenler hangi partiye oy verilmesi gerektiğinden hiç bahsetmiyorlar.
  açıklayın da bizde bilelim hangi partiye oy verilseydi ekonomi süper olacaktı, işsizlik bitecekti, insanlar birden aydınlanma yaşayacaktı.
 • troll çeşitlemeleri...
 • zenginim kardeşim. evet beter olsunlar. bir musibet bin nasihatten evlâdır.
  edit: imlâ.
 • geneli ilgilendiren bir mesele tartışılırken, kasten ya da farkında olmadan sıkça başvurulan konuyu çarpıtma yöntemlerinden biri de, genelle ilgili konuyu bireye indirgemektir.

  bir insanın başına bir musibet gelmişse, o kişi ister muhalif olsun, ister yandaş olsun, bu üzücü bir olaydır. bireysel felaketler karşısında da herkes üzülür.

  ancak, toplumsal bir meseleyi bireylere indirgeyerek vicdan kartına oynamak, bu felakete yol açan yanlış kararları uygulayan kişilere ve o karar vericilere sorgusuz sualsiz destek olan kitlelere karşı yapılan eleştirileri sulandırarak bertaraf etmeye çalışmaktan başka bir şey değildir.

  işten atılmalar olsun, suriyelilerin karıştığı kanlı bıçaklı olaylar olsun, en küçük bir yağmurda sel basan şehirler olsun, doların fırlaması olsun, böyle şeyler olacağını söyleyip sizi uyarmaya çalışanları dinlemeyen, o sırada başka telden çalan adamlarsınız hepiniz. aha bu da sonucu.
 • chp zamanında yağ, tüp kuyrukları vardı, gavur izmir derken güzeldi ya lan?

  mevzu bahis yağ, tüp kuyrukları bile sizin dedelerinizin oy verdiği sağ partilerdi.

  tanım: dün yediğin hurmalar, gelir götünü tırmalar.

  edit: siler 2güne, kendini bile favorilemiş salak başlık sahibi.

  edit2: beyinsiz ekşi yazarları demiş, ekşiye yazan beyinsiz yazar tanımını buldum amk asklepios26eses
 • (bkz: troll ağlama)
 • "sen gavur izmir, dinsiz kadıköy filan derken sorun yok, ama beter olsunlar dendi mi hemen mağdur edebiyatı" diyerek cevap vereceğim, formatı foruma döndürmesiyle de göze batan başlıktır
 • daha geçen gün entrysinde swinger partilerinde para karşılığı yaşlı evli kadınlarla yattığını itiraf eden jigolonun etik bulmadığı cümleymiş.
  (bkz: duyar kasan jigolo)
  (bkz: etik jigolo)