şükela:  tümü | bugün sorunsallar (2)
 • acun ılıcalı'nın the voice'un formatını satın alarak türkiye'de gerçekleştireceği yeni yarışması.
 • jürisinde hadise'nin bulunduğu yarışma.

  http://twitter.com/…disetv/status/92956302665449472
 • reklamlarını görmemle acun ılıcalı'yı hiç özlemediğimi hatırlatan yarışma.
 • formati hollandadan alinan orjinal ismi the voice olan yarismadir. hatta tanitim reklaminda da bolca hollandadaki biten yarismayi gostermektedirler.

  yarismadaki dusunce sudur: yarismaciyi goruntusuyle degil sesiyle secsinler diye ilk baslarda yarismacilarin sadece sesini duyabiliyorsun. yani tek onemli sey ses olmus oluyor. hatta hollandadaki yarismada ünlü bir sunucunun kizi yarisiyordu ama kimse ismini bilmedigi ve goremedigi icin sadece sesine odaklanip kayirmadilar bu yarismacigi.

  tabiki yine bir john de mol yapimidir.
 • hadise, kenan doğulu, gülşen, ve mustafa sandal'ın jürisi olacağı yönünde iddialar bulunan acun ılıcalı'nın yeni projesi. kenan doğulu tamam da diğerleri oldu mu hiç acuncuğum. nasıl yanyana koyabildin ki? anlam veremiyorum billaha.
 • mustafa sandal ve hadise'nin jürisinde olacağı kesinmiş ki çok başarılı jüri seçimleri olmuş. acun yaptığı iş de bu zaten, formatı dışardan hazır al, iyi seçimler yap, süsle, püsle, türkiye'ye uyarla, sonra da büyük televizyon programcısı ol, dahi çocuk ol...
 • ,kıçına giren ışık cisimcikleri ** nin sesi. diye devam edebilecek cümle.

  edit: hatalı yazım
 • bir arkadaşım vesilesiyle izmir elemelerindeki kuyruğuna 1 saat şahit olduğum henüz başlamamış yarışmadır. kuyruk içerisinde görünüşüyle olmasa da bakışı, konuşması ve mimikleriyle sefa doğanay'ın başka bir versyonu vardı. etrafına kızları toplamış itici esprilerle onlara kahkaha attırıyordu. demek ki neymiş.. türk halkı buna gerçekten gülüyormuş. konuşmanın içeriğine bakmayıp konuşma üslubunu bozan adama gülen bir milletmişiz.

  bir tane de elemelerde ne yaptığını çok merak ettiğim takım elbise ve 500 milyonluk gözlükle gelip çıkışında milleti yanına çekip yorum yapan çok bilmiş bir eleman vardı. ne siz sorun ne ben söyliim.

  kısaca bugün türkiye'nin aynasını gördüm diyebilirim. harbiden de izmir türkiye değilmiş..
 • elemeye katılan bir arkadaşıma destek vermek amacıyla bulundum o ortamda. gerçekten insan görüp görebileceği en yüksek özgüvenlere orada şahit oluyor... durum içler acısı...
 • "türkiye’nin en iyi seslerinden 4 ünlü sanatçının koçluk yapacağı yarışma" olarak tanımlanıyorsa "mustafa sandal"ın ne işi var allasen bu yarışmada? varsayım üzerinden gidersek kenan doğulu ve hadise tamam da "serdar ortaç" mı?

  lütfen acun "the voice" u izle hani şu amerika'da yayınlanan yarışma. christina aguilera, blake shelton, cee lo green ve adam levine var jüri koltuğunda. nitelik kat azıcık şu güzide yarışmaya, nicelik değil.

hesabın var mı? giriş yap