• nerde bundan 4-5 sene önceki o ses türkiye, nerde son 2 senedir survivor öncesi hızlıca bitirilen program. haftalarca elemeleri uzatıyorlar sonra 3-5 kişi birden elemeye başlıyorlar.

eski havası yok.
  • şu ceren denen yarışmacı bu kadar iğrenç söyleyerek nasıl yarı finale geldi anlamadım. söylediği her şarkının ruhunu bozuyor. farklı olayım derken kulak tırmalıyor. elenir inşallah.
  • sanırım su an türkiye tarihinin en black mirror vtrsini yayınladılar. south park bölümü gibi bir sahne oluyor şu an. survivor için adaya iddialı gitmiş bir kızın zorluklar karşısında ağladığı vtryi gulmemiz için izlettiler.
  • lan o yarışmayı düzenleyenin de orada jüriyim diye oturan karaktersizlerin de allah belanızı versin lan.

ben televizyon karşısında utancımdan yerin dibine girdim, gülüyo bi de salaklar.

bu nasıl bir ruh halidir? ellerim titriyo yazarken.

sinir krizi geçirdim ekran karşısında. gülüyo bi de salaklar ya.
  • o ses tarihinde ilk defa 20 saniyelik kürtçe bir ninni söylenmiş. acun’un tabi tabi diyişi yok mu? yıllardır izin vermiyordu tabi canlı yayın olduğu için kalakaldı. rezilsiniz!
  • acun ılıcalı’nın acı çeken bir insana kahkahalarla güldürttüğü program.
  • az önce survivor’da psikolojisi bozulmuş birinin vtrsini kahkaha atarak izlettirdiler. kızın durumunun çok iyi olduğunu düşünmüyorum.
  • yarışmada kürtçe şarkı söylenmesine bir itiraz yoktur sanırım. her dil bir zenginliktir. fakat hayri isimli yarışmacının yıllar önce yapılmış bir röportajının resmine denk geldim. bu röportaj okunduğunda aynı masumiyet maalesef görülmüyor.

kendisiyle yapılan röportaj doğruysa kendisi türkçe ismini kullanmak istemediğini ve bunu kabul etmediğini belirtmiş. devamında daha farklı demeçler de var. üzücü. her şey göründüğü kadar masum olmayabiliyor maalesef.

site erişim yasağı olan bir site. ancak aşağıdaki röportajda yer alan kelimelerle arandığı zaman google'da çıkıyor.

https://hizliresim.com/2p7ryn
    https://i.hizliresim.com/wo2y4e.jpg
  • türkiye televizyon tarihinin en rezil anlarına şahit olduk biraz önce.

evrim isimli yarışmacının yaşadığı sıkıntıyı ekrana verip kahkahalarla güldüler.

insanlığımda bile utandım oturduğum yerde.

sokayım survivor'ına.

allah belanızı versin.
  • yine gelmiş duyarcılar , acı çekiyorsa bırakır gider. zorla mı götürmüşler, zorla mı tutuluyor orda.
    hür iradesiyle bir atarla , iddaa ile üç ay kalırım dediği bir yarışmaya gitmiş sonra da iki gün de havası sönmüş , buna gülmeyip ne yapacağız .

sanki afrika'da kabile savaşlarına atmışlar , istediği zaman çekilebilir. her saniye acil mudahele eden dr lar, profesyonel ekip gözetiminden başarırsa hayatının en büyük fırsatlarından birisini yakalamış birine ne kadar da boş duyar kasıyorsunuz .

o ses 'e gelince
    hayri denen yarışmacı en baştan beridir çok iticiydi , elenmesine sevindim. türbinlere oynadı ama tutmadı ona daha çok sevindim. benim gibi herkese samimiyetsiz gelmiş demek ki
hesabın var mı? giriş yap