• jüriler kelimesinin acilen yasaklanması gereken program. (bkz: jüri)(bkz: jüri üyeleri)
  • yarışma programı.

bu yarışmayı ne zaman izlesem, acun ılıcalı, programda konuşlandığı yer ve duruşu itibariyle bana, yazarkasa başında oturan kebapçı/esnaf lokantası sahibi izlenimi veriyor.
  • kalın sesli orta halli bir abimiz:

-artık seninle duramam, bu akşam çıkar giderim

-yüreğine sağlık
    -duruşunla, sesinle bıdı bıdı
    -ahmet kayayı da bir kere daha özlemle anıyoruz falan fişmekan

gençten bir kardeşimiz:

-ne olur ıslak ıslak, bakma öyle!

-yüreğine sağlık,
    -cem karaca yı da buradan bir kez daha... bıdı bıdı

gençten ya da orta halli bir bağyan

-eller kadirr kıyyyyymet bilmiyor annnne!

-ay bizi ağlattın ya...
    -ağlamamak için zor tutuyorum kendimi
    -seni yetiştiren annenin ellerinden öpüyorum

ingiliççe söyleyen (büyük ihtimalle) bir hanım kızımız

-may be quite continental, but diamonds are a girls best friend!

-işte buu
    -çok harika bir sesin var, geliştirebiliriz
    -seninle çok iyi işler yapacağız falan fişmekan

komiklikler
    şakalar
    kapanış
  • yıldız tilbe kim bu gözlerindeki yabancı'yı okuyalım demesine rağmen, çabuk olalım aşkım'ı çalan bir orkestraya sahip yarışma. banttan yayın kesseydiniz bari orasını. kadın fena bozuldu ama kendi kafasında tarık sezer orkestrası.
  • (bkz: emin karadayı) gibi bir sesin katıldığı yarışma. adam dört jürinin toplam müzik bilgisini ona çarpar. ama sadece gökhan döndü. rezalet gibi rezalet.
  • uzun zamandır izlemiyordum az önce yokluktan açtım. baya baya iyi seslere dönmediler.

önceden yarışmacıyı ikna etmeye çalışırlardı. işte beni şu yüzden şu yüzden seçmelisin tarzında tatmin edici ikna çalışmaları görürdük ve o iknalar asiri zevkli olurdu. şimdi yarışmacıya dönen kişiler iki geyik döndürüyor, bu da genellikle 'aaayy sen kesin murat'ı seçersin biz hiç konuşmayalım, beni seç diycem ama sen kesin şunu şunu düşünüyorsun' minvalinde oluyor. sonra kimse ikna edici herhangi bir kelam etmeden acun yarışmacıya dönüp önce nedeni sonra kimi seçtiğin diyor.

önceden yarışmacının kafasında biri olsa bile bu orada yapılan ikna çalışmaları sonucu yarışmacının kafasındaki kişinin tam aksi kişiyi seçtiğini bile görürdük.

bu şekilde hadi biz geyiğimizi yapalım da sen de zaten kafanda olan kişiyi seç bizi de yorma tarzı bi konsepte dönmüş. sürekli aaa hadise mükemmel, yıldız sen olmasan biz napardık, gökhan alemsin ya, murat çok yakışıklı napıcaz herkes onu seçicek diyaloglarından öteye gidemiyor program.

ulan yıldızımı harcamasaydınız bari be. bu arada gökhancığımı da artık programın sarmadığı düşüncesindeyim.
  • şu tarz güzel performanslar antidepresan etkisi yaratıyor. ne güzel bir sesin var aleyna, umarım ilerleyebilirsin bu yarışmada. şöyle güzel sesim olsun, gökhan'la da böyle göz göze şarkı söyleyim isterdim.
  • az önce whitney houston’ın reenkarnasyonuna şahit olduk. o nasıl bir sesti öyle. yarışma burada bitsin bence.
  • artik eskisi kadar tutmadigim , juri uyelerinin espirilerini ezberledigim , dogru duzgun yayin gunu ve saati olmayan , her gecen yil reyting kaybeden ve acun el atmazsa cazibesini kaybedecek , bir zamanlar iyi olan tv programi
  • temcit pilavı gibi
hesabın var mı? giriş yap