• ciddi anlamda güzel seslerin katıldığı ve bu güzel yetenekli insanların burnu havada kendini bilmez insanlara mecbur bırakıldığı yarışmadır. acıdır ki bu işlerde ancak bu şekilde ilerleyebiliyorsundur.
  • nilüfer ile özdeşleşmiş tanrım şarkısını rober hatemo'nun şarkısı şeklinde tvit atmış yarışma show programı. mustafa sandal bir de nilüfer ile yayın öncesi sonrası konuşup yorum aldığını söylüyor. yarışmacıları geçtim bari bu ayıbı kadına yapmayın. selami şahin deseniz yine anlarım da rober kimdir yahu.
  • arada ben de bakıyorum, televizyondaki ortalamanın üzerindeki yapımlardan biri. yalnız önce bir şunu izleyip:

http://www.youtube.com/watch?v=5e1nqwqhjik

sonra da buna bakınca:

http://www.acunn.com/…iye-jurisi-yuru-ya-kulum/1259

"yok be abi" diyor insan. parasını verip formatı satın aldığımız televizyon programında bile adamların bir 15-20 yıl gerisinden geliyoruz.
  • dün sevişmeden uyumayalım şarkısını söyleyen kızı arıyorken çağrının performansını dinledim, diğer çocuğa yazık olmuş. o hak etmiş bence.
  • reyting uğruna,güzel seslerin elendiği program.
    şimdi kim ne der bilmiyorum ama çağrı'ya elenen ömer bunlardan kesinlikle birincisiydi.
    bırak güzel söylemeyi,nağmeleri bile o kadar güzel verdi ki, ağzım açık kaldı.
    buyrun
    eminim ki şarkıyı seslendiren özcan deniz'den bile güzel okumuştur kanımca.defalarca dinledim,daha defalarca daha da dinlerim.
    nasıl elendiğine hala anlam veremiyorum. hemde çağrı gibi bir sese...hiç eğitimi olmamasına rağmen,böyle bir ses yazık edilmemeliydi bence.
    ertunç'a gelicek olursam,seyircileri arkasına almış olduğu aşikar.ama hilal'e nazaran daha arka planda kaldığını düşünüyorum.bariz hilal'in daha iyi olduğu ortadaydı.
    kız güzel söylememiş,yok bilmem ne olmuş değil olay. orda sonuçta düello var ve ertunç'tan iyi olduğu kesindi.
    he adam tipiyle,seyirciler arasındaki ergenlerin çığlıkları ile, murat boz'un ikilemde kaldığını düşünüyorum.

eğer ki şu yarışma seyircilere açık,oylama sonucu usulu ile yapılsaydı,eminim ki çağrı yerine ömer,ertunç yerine hilal olucaktı. bundan adım gibi de eminim.
    ama madem tip,gösteriş kazanıyor ses yerine,program ismininde bu olmasına pek gerek yok.

yakın zamanda mustafa sandal'ın düelloları olucak.
    mustafa sandalın takımında erkam diye biri vardı yanılmıyorsam.
    madem olay reyting uğruna gidiyor,performansı ne kadar kötü olursa olsun,hadise ve hülya avşar'ın ağzından sular akmasına sebep olan bu adam olan, erkam, haftaya seçilecek. görücez...

tebrikler acun.
  • jürilerin düellolardan çoğundan önce kimi seçecekleri kafalarında belli olan yarışma. herkesin döndüğü isimlerin ilk turlarda elenmesi çok zor. mesela bu hafta herkesin ömer topçu'yu nasıl elediğine şaşırdığı isim olan çağrı emrah yıldırım geçen sene hülya avşar'ın takımındaydı. ilk haftalarda karşısına elemesi için fatma işçan'ı çıkardı hülya avşar ama fatma bir teselli ver'i öyle bir okudu ki hülya avşar çağrı'yı elemek zorunda kaldı.
  • youtube'da videosunu bulmakta zorlandigim yarisma programi. neymis, acunn.com uzerinden izleyecekmisiz. adam zorla siteme gireceksin, oradan izleyeceksin diyor. acun yanlis ata oynuyor, sahsi kanaatim.
  • * omer, omer, omer... gecmiyor gunler! evet.

ne diyecegimi bilemiyorum sana; o bogazinda balgam malgam, bisey varmis, bi humkurse, temizlense daha iyi sarki soyleyecekmis gibi duran cagri emrah'i secen murat boz... alacagin olsun lan, bu sene birinciligi unut. yuh hatta! eledi gul gibi yorumcuyu ya...

* hulya avsar, akli varsa, nil karatasoglu'yla bu sene birincilige yurur. muazzam soylemis kendisi, seyrederken gozumu alamadim. (nil'i yemekteyiz'de de seyretmistim, pacanga boregini hayatimda ilk ondan duymustum, okuyorsa burayi selamlar, sayesinde merak edip neymis diye annemle yaptiydik ^_^ askljdlskajd)

bir de yine yorumu cok cok iyi olan bir arkadas var bu hulya'nin takimda, hafif kilolu, ceket giyen, kupeli, ismini unuttum, o da epeeeey giderli birincilik hususunda. bana arabeskle gel arkadasim, oku bakalim sikiyosa evet bi orhan baba sarkisi; arabesk bu vivivivivivi diye virvirlananlara da yarismanin orjinal versiyonu the voice'u tavsiye ederim, acin seyredin bakin bakalim keyif alabilecek misiniz iki dakika? neyse...

* hadise/mustafa sandal? meah, takimlarindan simdiye kadar aklimda kalan/hatirladigim kimse yok :/ demek ki birincilik adayim degiller.
  • geçen arkadaşla konuşuyoruz skype'ta. klasik geçmiş sorgulamaları, gelecek kaygıları vs. derken arkadaş dedi ki harika bir ses keşfettim. bekliyorum ki yine bizim kafalardan blueslar roklar havada uçuşacak. her neyse önce bu çağrı the emrah isimli elemanın video'sunu attı. dedim bu ne amk, ne alaka şimdi bu muhabbetin üstüne. sonra dedi ki dur olay bu değil, şu sikik yarışmayı bildin mi, evet. heh bak bakıyım bunun yerine kimi seçtiler diye ömer'in video'sunu atmasın mı! allah belamı versin, 3 içmeye yeltendiysem o gece üşenmedim gittim 13'e tamamladım. yok marc bolan'mış, vay efendim zeppelin'miş hak getire. nasıl içli söylüyor namussuz. belki 55 kere dinlemişimdir başa sarıp sarıp.

velhasıl öyle de kolpa bir yarışma programı. murat boz dedik, beşiktaşlıdır delikanlı adamdır diye bağrımıza bastık, yok. gitti allahın küçük emrah kılıklısını seçti, heba etti güzelim sesi. ben en son bu arabesk işgüzarlığının para etmediğini düşünüyordum bu topraklarda, yanılmışım. arabeskse de ömer'di benim gönlümün arabeski. nasıl üzüldüm anlatamam. kardeşim olsa bu kadar içlenmem. acun'un yapacağı programdan ne bekliyorsam?