• omer'i hangi akla hizmet elediler aklim almiyor. ozcan deniz sarkisi soylemek, hele onunla ozdeslesmis bir sarki soylemek popo ister, omer ise harika bir sekilde kalkti altindan. cagri'nin nesi farkliydi anlamadim, onun gibi soyleyen tonla adam var. fan olayi falan diyecegim, yoo omer'in tipi yine on basar. valla billa anlamadim bir halt. yaziklar olsun murat boz, sevmistim seni.

coook oyunlar donen yarisma.
  • hülya avşar 'ın kendi sesinin kalitesizliğinde yarışmacılar seçtiğini gördüğümüz yarışma. okul müsameresi izliyor gibiyim şu an. rahmetli barış akarsu 'nun kötü bir taklidi ve funda arar 'ın şarkısını mahveden iri bir kadın var karşımda. tuana gibi bir sese ayıp, aynı kulvarda yarıştırıyorsunuz, ben o kızın yerinde olsam terk ederim yarışmayı, tuana oraya fazla geliyor.
  • o kadar izledim, hülya avşar'ın ağzından ünlem dışında birşey duymadı bu kulaklar. ne bir teknik yorum ne bir mantıklı cümle... varsa yoksa; auuww!!! oooo!!! sssüperrrr!!! oyyhşş!!!
  • tadı kaçmış yarışma. çağrı'nın acil bir bardak suya ihtiyacı var, boğazındaki hırıltıdan ben utandım, bir öksür birşeyler yap. hırıl hırıl şarkı mı okunur? boz bu akşam resmen yanlış seçimler yaptı tek cümlesi "ama bu gece bir seçim yapmam gerekiyor" demesi.
  • lan kaç yıl oldu bu program yayınlanıyor bilmiyorum ama böyle içimdeki gerizekalı ne zaman görse veyahut duysa hemen "hangi ses?" diyor dayanamayıp kendime gülüyorum. bu da böyle bir anımdır sevgili sözlük.
  • bu akşam benim müzikten anlamadığımı yüzüme çarpan yarışma olmuştur. kimi söylesem diğeri seçiliyor. acaba kulağımda maraz mı var diye düşünmekteyim?! yoksa gittim çayıra çimene uzandım da böcek mi kaçtı deliklerimden içime? ha?

yuh. yazıklar olsun. sinirlerim bozuldu amk. gidip leyla ile mecnun izleyeceğim. yere batsın şarkısı da sesi de.
  • ismiyle tezat bir yarısma olmakta kendisi. o ses olabilecek tum yarısmacılar murat boz tarafından patır patır elenmekte. ozellikle omer isimli yarısmacıya cok yazık oldu sanırım cok fazla iyiydi kendisi bu yarısmada kalmak icin hele ki rakibi olan cagrı isimli arkadası dinledikten sonra. baska da bir acıklama getiremedim bu sonuca.
  • bu akşam anlamadığım bir durum olan yarışma. şöyleki yarışmacıları eşleştirirken jürinin kıyafeti ve yarışanların kıyafeti bugünkü yarışma günkü kıyafeti. sonra önceki günlerdeki provaları gösteriyorlar. tek açıklaması şu olabilir. herbirine hafta içi bir şarkı verip, prova yapıyorlar. şarkıları belli ancak kiminle yarışıp söyleyecekleri bizim seyrettiğimiz eleme gününde belli oluyor.