şükela:  tümü | bugün
  • şu selin dururken yine gidip o onur kazanacak ya..

ahmet kaya'nın ardından barış akarsu'nun ekmeği de yensin bakalım. söylediği beş kelimeden dördü hıınnnıı şeklinde giden adam kalıyor, neden? ahmet kaya gibi söylüyor çünkü. e bu da barış akarsu'nun aynısı ve şu saniye duyduğum üzere yine onun tarzında bir şarkı verilmiş.

bu kadarı resmen seyirciye oynamak, yarışmayla sesle alakası yok.

tanım editi: reyting dışında bir amacı olmayan, "nabza göre şerbet nasıl verilir"i iyi bilen televizyon programı.
  • yürü be ayda deyip alkış tuttuğum yarışma. ergen kızlarımız kesin basar oyları erkam'a ve ayda'nın hakkı yenir diyordum ama olmadı. şaşırdım ve de hoşuma gitti. yürü be aydaaa! işte bu!
  • onur'un sarkinin sozlerini unuttugu yarisma. tam super oldu, elensin acilen..
  • şarkının sözlerini unutan on yüz bin milyon yarışmacı varmış meğersem.

makaslanınca daha kaliteli oluyor program.
  • annemin, murat boz'un kıyafetinin rengini tanımlamak isterken "mürdüm çürüğü" rengini literatürümüze katmasına sebep olan yarışmadır.

gece gece iyi güldük sayesinde...
  • hakkında bu kadar entry girilince final yaptı zannettiğim yarışma.sanırım sadece bir düello olmuş.bir düelloyla böyle olduysa finalde sözlük çökebilir valla.
  • ayda erkamı eledi bi yağlarım eridi. dilerim selin de onuru eler.. inşallah.. subaneke dinimiz amin
  • 2.sezonunu ayda'nın kazanacağı yarışma.
  • hadise biraz evvel ortaokul yıllarına dönüp, "bana bu kalbin kadar tiz sayfaları ayırdığın için teşekkür ederim" samimiyetinde ayda'nın yorumuna girdi. hem de olayın içinde bile değildi.

şarkı sözlerini unutma olayını topluca toparladılar. halden anlarız babında. başarılı da olmuşlara benziyor. en azından sözleri unuttuğunu anlamayanlar var.