şükela:  tümü | bugün
 • saçma sapan bir yarışmadır efendim. o kadar seviyoruz ki yarışmayı, yarıştırmayı. yarışma programlarını sevemiyorum. içinde acun ılıcalı'nın olduğu hiçbir şeyi izleyemiyorum sevmememin bir nedeni de budur.
 • çok enteresandır ki, 11 şubat 1999 magazin gazetecileri derneği ödül gecesi'nde ahmet kaya'nın başına gelen ve daha sonra ülkeden gitmesine sebep olacak olaylardan tam 14 yıl sonra, 11 şubat 2013'te yarışmacılardan birine ahmet kaya şarkısı söyleterek, adeta taklidi yaptırılarak sms oyu toplanan, prim yapılan yarışmadır.
 • acun ılıcalı'nın "ne yapsak da bu insanların beynini yakıp ayakta uyutsak da paralarını alsak?" sorusuna avrupa'da bulduğu cevaplardan biri. "jüri"nin yarışmacıya yalakalık yaptığı tek program. orkestranın midi taklidi yapabildiği tek program. hayırlı işler.
 • yarışmada dikkatimi çeken iki olay oldu. birincisi yarışma boyunca merak ettiğim tek şey; hadise'nin kahkülleri. ne yapmış kahküllerine? nasıl olmuş da yok olmuş o kahküller? diğeri de yarışmacıların yaşları beni çok şaşırttı. mustafa isimli yarışmacı 89'lu, erkam ise 90'lı imiş. en az 30 gösteriyorlar.
 • yarışmacıların söyledikleri şarkıları kesinlikle kafaları güzelken seçiyorlar diye düşünmeye başladığım yarışma. annkaranın bağları ne yaa

  hele bir de o erkam olacak şahsın gül döktüm yollarına şarkısına getirdiği berbat yorum varki ben daha başka konuşamıycam yeminle kulaklarımı tıkadım!!

  biz bırakalım bu işleri yaaa yarışmanın asıllarını yapanlar izlese erkamın yorumunu, üstüne jürinin mükemmel derecede eğlenerek bu şarkıyı dinlemelerini, kendilerinden şüphe ederler acaba bende mi sorun, kulakta mı, yoksa bu insanlar da mı diye
 • ayda diye bir kız varmış burda. iş yerindeyim. sabahın köründen beri bunun söylediği "isyan" şarkısına maruz bırakılıyorum. bir nevi işkence. nesini sevdiniz bu kadar diye de soramıyorum ayıp olur diye. kim icat ediyor bu programları ya? gidin 2 kitap okuyun. valla. beynim miki.
 • bir kişi de demiyor ki yarışmacılara "arkadaşım sen ahmet kaya taklidisin, sen de barış akarsu taklidisin, ünlü olabilmek için kendiniz olmanız lazım". bakın ayda kimsenin taklidi değil ama onu da saçma sapan türküler okutturarak klişe arabeksçi x taklidi haline getirmeye çalışıyorlar. sırf millet oy atsın diye haftaya birisi ciguli, öteki de atilla taş taklidi yapmazsa şaşarım. en cahil, en umutsuz kesimden sms alabiliyorlar diye programı onlara yöneltmelerine gerek yok. programı artık zar zor izlemeye çalışan ab grubu izleyicisinin de oy kullanmasını sağlayacak dahiyane yöntemler icat etmeleri gerek.
 • eksisözlük te gündemin başında gelmesi düşündürücü olan bir diğer yetenek seçme yarışması.

  acun aynı juri aynı, max dayanma sürem 1dk. dır.
 • ne sesler vardı bu yarışma da jüri elinde ziyan oldular dağhan vardı mesela o elendiği günden beri izlemiyorum artık,bunlar mı kalır kala kala finale iyiki de izlememişim tahmin etmiştim çakmalar,acıtasyonlar ve zevksizliklerle sonlanacağını...
 • anırmadan, saçma sapan bağırıp milleti coşturma yalakalığına girişmeyen tek kişi olan selin adlı naif sesli hatunun, şarkı sözlerini unutan bir amatöre elendiği yarışma. ayda, ayda dediler anırmaktan başka bir şey yapmıyor lan bu ya da inanılmaz yanlış seçimleri var. sen neyine be yavrum; beni benden alırsan. işin ilginci bu performansı ayakta alkışlayan insanlar olması. azer bübül'den bozma ahmet kaya çakması arkadaşımız da olayı abarttı, ahmet kaya'dan başka bir şey söylemez oldu ki, ahmet kaya'yı kendimi bildim bileli dinlerim. ona rağmen ben bile sıkıldım.

  arada açar sadece performanslara bakardım, güzel müziklere, seslere denk geliyorduk; yerli-yabancı. dün akşamkilere baktım bildiğin arabesk yarışması olmuş, oy toplayacağız diye madara etmişler kendilerini. bu mudur abi bizim millet olarak müzik vizyonumuz?
  şunları görüp, fazıl say'a hak vermemek elde değil.

  http://www.acunn.com/…gus-resimdeki-gozyaslari/1533
  http://www.acunn.com/…rraf-beni-benden-alirsan/1524
  http://www.acunn.com/…ye/mustafa-bozkurt-soyle/1518
  http://www.acunn.com/…iye/berkan-taskin-hancer/1514