şükela:  tümü | bugün
  • nihat doğan beyanatı

şurdan bakılabilir

hedef:ekşi sözlük
    etiket: sözlük bir k.... dir.
    tehdit:kapattıracağım
    vaad:yapamazsam etek giyerim

beyanat bahane gündem oluşturmak için konuşmak şahane. üstüne üstlük sözlük hakkında edindiği o etiket * yargısına nerden ulaşmış acaba,sürekli öyle başlıklar bulup onları mı okumuş.

"beri gel kardeş sözlükte başka konu ve başlıklarda var, biraz da onları oku, onlara takıl ya da boş ver sözlüğü okuma .umursama. altın her daim altındır. sözlükte atıp tutarlarsa tutsunlar sen sanatın ve ürettiklerinle var olmaya devam et" diye bir beyanatla karşılanabilir.
  • kişisel bir davadır.
    sevabına beta'yı bi kapattırsa çok makbule geçecektir, yoksa bu gidişle ssg eski dandik site dediği kıymetlimizi kapatacak.

haha betayı kapatıp al bak kapattık siteyi memnun oldun mu desek inanır la bu adam...
  • ".... eleştirinin dozunu da artıran doğan son olarak twitter'a "sedat bey buna ne diyecek. ekşi sözlüğü k...'ye çevirmişler alın belgesi. ekşi sözlük yazarı eskort kız. yıllardır hakkımdaki ağır hakaret belden aşağı iftiralara rağmen susmamın nedeni sözlükteki okuyan fakir öğrenci yazarlardır. ekşi sözlüğü kapattırmak benim namus davamdır. ben de bu davayı kazanmazsam etek giyeceğim" yazarak, tepkisini dile getirdi. "

nihat'ın yaşadığı kafanın dozajını gösterir ifadesi.

sözlük fakirleri birleşin !
  • "fakir öğrenci yazarlar için" şimdiye kadar kapattırmamış ekşi sözlüğü.

(bkz: sen çok yanlış gelmişsin kardeş)

konseptten o kadar bihaber ki.. yazarların para falan aldığını sanıyor heralde, diğer yandan ssg buna laf olsun diye"istersen sen de yaz" dediyse bunu "bana yazarlık teklif ettiler" olarak almış. şu saflığı görünce insanın kızası da gelmiyor ki. poposuna poposuna vuracağın küçük kardeş duygusu oluşturuyor bu "naiflik"le.
  • davayi kaybedince etek giyecegini soyleyen arkadasin namus anlayisinin gostergesi beyan.

anladim da neden etek?

hem de bir tane!

ona bir etek bol gelir, guzel durmaz ustunde. kirk tane giyecek ki ancak!
  • talihsiz, trajikomik, acınası, saçma nihat doğan beyanatı.

"sedat bey buna ne diyecek. ekşi sözlüğü k...'ye çevirmişler alın belgesi. ekşi sözlük yazarı eskort kız." bence sırf bu twit yüzünden sözlük yazarları olarak nihat doğan'ı mahkemeye vermeliyiz.
  • namus davasını kaybeden namussuz olur mu? sadece bir soru; benimki de merak işte!...