şükela:  tümü | bugün
  • rte'nin ampüte milli takımı'nın avrupa şampiyonu olduğu maç sonrası stada bağlanarak futbolcularla konuşurken vodafone arena için söylediği cümle. ya zaten anlamıştık fiko başkanın bu kadar çok hükümeti yalamasından neyin ne olduğunu da rte de teyit etmiş oldu.
    sanırım rte telefonun hoparlörde olduğunu ve basının orada olduğunu bilmiyordu. *

edit: 118 80 reklamındaki canavar videonun linkini gönderdi : https://www.sondakikaturk.com.tr/…r-video,3434.html

edit-2: sevgili beşiktaşlılar, bizlere hakaret etmenize gerek yok, açıklamayı dursun veya aziz yapmadı, bizzat ülkenin cumhurbaşkanı yaptı.
    çıksın başkanınız yalanlasın bu doğru değil diye.
    ha böyle bir şey yapar mı? bence yapmaz. bizimkiler de aynı durumda olsa bizimkiler de yapmaz. o yüzden çok da şey etmeyin.
  • buradan yalanlamak gibi olmasın ama o stadı verdiğimiz vergilerle yaptılar. sanırsın cebinden para vermiş.

hatirlatma: sarayi da verdigimiz vergilerle yaptılar.
  • vodafone park'ın dört tribününden birisine spor toto sponsor olunca, spor toto da devlete bağlı bir kurum olunca stadı devlet mi yapmış oluyor ? madem o para bizim kara kaşımıza kara gözümüze verildi, o zaman silersin o tribünden spor toto reklamlarını. bir alışveriş söz konusuyken "orası bizim" demek çok enteresan bir kafa.

o zaman tüm stada sponsor olduğu için vodafone gelip orta yuvarlağa bayi açsın. nasılsa stat onların ?
  • sayın cumhurbaşkanımızın hayırsever bir insan olmasından dolayı cumhurbaşkanı maaşı olan yaklaşık 35k tl ile yaptırdığı vodafone stadını gösteriyor.aksi takdirde şu lafı trump etse 1 haftada indirirler adamı sen neye benim param diyorsun lan diye indirirler hem de tam koyun sürüsüsünüz yemin ediyorum.
  • tam hali "beşiktaş kulübünün mü o saha? ulan bizim verdiğimiz paralarla yaptılar" olan beni kahkahalara boğan cümle.

ahahahahah vadafor arena len mq.

şurada: https://youtu.be/zcktnzmmkoq?t=2m12s
  • reis çok büyük beşiktaş düşmanı tinercilerin götü kalkınca balans ayarı yapmış.
  • hahahahahah. yahu fiko o kadar yıkıyosun yağlıyosun ama bi türlü sevdiremiyosun kendini şu adama.
  • normalde ülkenin başındaki insanın böyle bir açıklama yapmasından utanırdım ama konu beşiktaş olunca "oh olsun" diyorum. yıllarca devletin, ali sami yen arazisinden kaldırdığı paraları anlatıp, yapılan türk telekom arena stadının bu paranın yanında çerez olduğunu anlattık. "sozo dovlot stod yopto" diye ağladılar. hadi şimdi savunun bakalım durumunuzu nasıl savunacaksınız?