şükela:  tümü | bugün
 • can bonomo'nun ismail'in dedigi gibi kirmizi kurdelasini almasi konusunda tesvik edilmesi gerektigine sahit oldugumuz radyo programi. sikici degildir yeni baslamis ve tecrubesiz olmalarina ragmen, her turlu dinlenir. zaman icinde daha iyi olacaklarina inaniyorum.

  --forever ismail-- (kalp)
 • rock fm de yayınlanan diğer programlara göre açık ara en sikimsonik programdır. tez zamanda yayından kalkması dileğiyle.
 • geri döndü. youtube ve twitch de geekyaparin sayfasindan canlı dinleyebilirsiniz. temizin yerine can sungur gelmiş. cok keyifli şu an
 • çok güzel diyaloglara sahne olan program

  --- spoiler ---

  can bonomo gelen uzun* ama 3 cümlelik emaillerden birini yazıldığı gibi okumaktadır.

  ismail türküsev: bu senin yeni albümünde ceza'yla olan düetin mi?

  --- spoiler ---
 • çok pis goygoy yapıyorlar ama dinlenir.
 • radyo mega'da yayınlanan bir programdır.

  can sungur katıldıktan sonra haberim oldu ve çalışırken dinlemeye başladım. gerçekten inanılmaz keyifli diyaloglar içermektedir. bir yazar en sikimsonik program seçildiğinden bahsetmiş. doğrudur. içeriği ne kadar boşsa bir o kadar komiktir. keşke spotify'da podcast olarak yayınlansa.
 • can sungur tek başına öyle bir şeylere bok atsa * dinlerim ve gülerim bir de yanında bonomo ile ismail var duble komedi, yeni sezonunu youtube'dan yarılarak takip ediyorum her hafta yapsınlar elimde gülecek bir bu bir de sen ne diyon var.
 • olası mevcudiyeti yıkarak gelmektedir. yıkılanın ötesinde 3 erkek belirmekte, arkada ne olduğu belirsiz seyirciler varolmaktadır. yaptıkları iş ise kavrayabilmeyi gerektirmekte, elle tutulur yanı olmamaktadır. derdimiz ise sohbettir.
 • sürekli youtubeda geekyapar sayfasında görüyordum. geçen gün izleyecek bir şey bulamayınca dinlemeye başladım ve çok eğlenceli. yavaş yavaş tüm bölümleri bitireceğim sanırım. can sungur’un mütemadiyen bir şeyleri beğenmeyip laf atmasını seviyordum zaten ama burda bir de daha samimi gibi geldi bana. geekyaparla olan videolarda bu kadar eğlenceli değil gibi. ekibi genel olarak çok sevdim zaten. cidden podcast’lere koysalar çok iyi olacak yalnız. youtube’dan dinlemek çok zor.
 • can temiz'in ayrılmasından sonra eski tadı olmayan fakat hala çok keyifli ve eğlenceli radyo programıdır. eski tadı almamamın temel sebebi can temiz yerine programa katılan can sungur'un, konuyu ele alış şekli ve maalesef radyo konsepti için dar olan esprileri. tüm yayın boyunca aynı konu üzerinden ilerlemesi ve espri yapması maalesef muhabbeti körelterek üzerine espri yapılamaz bir noktaya sürüklüyor veya program ,daha keyifli olabilecekken potansiyelinden uzak seyrediyor. ( oyun esprileri ve telefonla bağlanan konuk gibi durumlardan bahsediyorum) bu durum geekyaparda hitap ettiği kesim için işliyor olabilir ama burada çok da çalışmıyor.