şükela:  tümü | bugün
 • motosiklet sürücülerinin en büyük sorunu istedikleri yerden geçebileceklerini sanmaları.bir motorlu taşıt olarak sende şeritini takip etmek durumundasın.öyle iki otomobilin arasından geçmeye çalışmayacaksın.efendi gibi kurallara uyacaksın sonra başkalarını uyaracaksın.

  tanım:iki adet trafik kurallarını ihlal eden sürücü barındıran vidyo.
  not:motosiklet sürücüsüyüm.

  debe editi:öncelikle entry bu kadar oylandigi ve beğenildiği için herkese teşekkür ederim.ancak, söylemek istediğim şey farkli.bir okula labaratuvar kurulmasina yardim edebilirsiniz. bu konuda oluşturulmuş ve eksi duyuru üzerinden devam eden bir yardim kampanyası zaten mevcut `http://www.eksiduyuru.com/…/bilgisayar-laboratuvari` buradan gerekli bilgiyi alabilirsiniz. kampanyanin nihayete ulaşabilmesi içinse az bir miktar daha gerekli.daha fazla bilgi için lechery adli yazara ulasabilirsiniz.
 • en ufak mevzuda arabadan silah-bıçak-sopa (duruma göre) ile inenlere denk gelse topuklayacak olan ama sürücünün bayan olduğunu görünce artislik yapma gereği duyan motorcunun videosudur.
 • bir motorcunun trafikteki magandalığını göstermiş videodur. kadın arabasında trafik ilerlemiyor ilerlerse de sorunsuzca şeridinde ilerliyor, trafik böyleyken ister telefonuyla ilgilenir isterse ankara havası oynar sanane lan.
 • asarım keserim, noluyo lan? yeni moda kafaya kamera takıp magandalık yapmak mı? hanzo cennetinde yaşıyoruz, elini salla davarın tekine çarpsın.
 • iki tarafın da haksız olduğu videodur.
  birincisi araç kullanırken telefonla oynanmaz.
  ikincisi o şekilde hiç kimseye tepki gösterilmez. ne demek aynanı kırarım? eşkiya mısın sen?
 • kimse kusura bakmasın, hatta gücüne gidenin dibine gitsin; ama uyaracaksan da efendi olmayı bileceksin. her şey bir yana, magandalık bir yana.

  şöylesi bana denk gelmez ki; devireyim motorsikletini üstüne, sonra da o kaçınılmaz repliği bizzat canlandırayım:

  "demezler mi ulan, siz misiniz bu kentin zaptiyesi? sikerler oğlum, hepimizi sikerler."
 • kadın sürücü görünce artiste bağlayan bir adet denyo içerir.

  lan kadın sakince sana buyur geç diyor. hatasını anlamış ve son derece sakin. neyin tribindesin anlamadım ki? ben olsam kadının yerine, şu video ile mahkemeye giderdim.

  soğan erkeği söylemidir.
 • tacizdir. mahkemede kullanılmak için ispatlı belgedir. kadının yerinde olsam dava açarım.
 • motorla gezen bir ayının bir kadın şoförü tacizini gözler önüne seren videodur. ulan denyo; 1 ikaz ettin, 2 ikaz ettin tamam. bas git yoluna. kadının birşey de dediği mi var. sen geç diyor eliyle. yok olur mu? ayıoğlu ayı bulmuş ya savunmasız birini ikazı yetmiyor, tehdide başlıyor sonra. aynasını kıracakmış. sen o atarı kalıbı yerinde bir erkek şoföre yap da gör bakalım o motorsikletin tekerlerini nasıl sokuyorlar münasip yerine.. utanmadan bir de böyle bir videoyu paylaşmış arkadaşlarıyla. nasıl olsa motorcu ya hepsi sevgi kelebeği. sik kadar yerden arabanı çizme pahasına onlar geçecek, emniyet şeridini onlar kullanacak, ters yol, düz yol, kaldırım demeksizin her yerden onlar çıkacak ve ne derlerse onlar haklı olacak.. başka arzunuz?

  ekleme: motorcu magandayı savunan, kaskla karpuz gibi kafa yaran robocoplar çıkmış ortaya.. aman diyim.. türkiye'de bu kadar güvenmeyin kendinize.. namluyu bir tarafınızdan çıkarmak zor olabilir zira..