• bir entrymden ötürü, özel mesajdan, "siktir köpek boku" diye mesaj atan ahlaksız bir medeniyetsiz.
  • milletin entrylerini takip edip hakaret eden ahlaksız sözlük yazarı. bir gün size de hakaret etmemesi için direkt engelleyebilirsiniz.
  • engelle geç. üç iq ile kendisini de internetin yargıcı zanneden boş bir vatandaş.
  • "engelle geç. üç iq ile kendisini de internetin yargıcı zanneden boş bir vatandaş."

helal olsun. sözlükte gördüğüm en iyi tanımlardan.

benim tanımım: üstün söylemci, egoist bir yazar.
  • "ankara'da hafta sonu kısıtlamasının kaldırılması" başlığının altına "2 hafta içinde turuncu, 1 ay sonra kırmızı oluruz, hayırlı olsun" yazdığımdan dolayı "git oyuncaklarinla oyna buyuyunce konusursun" diye mesaj atmış.engelledim geçtim, üslup ortada, muhatap alıp tartışmaya değmez.
    edit: söylediğimden daha kısa sürede kırmızıya döndük:))
  • cahil bir ekşi sözlük yazarı. magnezyum tuzları ve faydaları ile alakalı entry'ime yahu bunlar magnezyum, hepsi tuz. ayrılıyor biz magnezyumu alıyoruz ne farkedecek he o he o diyerek deli saçması bir şey yazmıştır. sonrasında kendisine cahil olduğunu okuyup öğrenmesi gerektiğini söylediğimde benden daha bilgili olduğunu daha kapasiteli olduğunu söyleyip engellemiştir. kendisine başarılar diliyorum. kapasitesini mümkünse farmakokinetik ve farmakodinamikten uzakta tutabilir.
  • aşağılık psikolojisi ile kendisine laf çarpıtmasıyla saldırılmaya çalışılan yazar. hiç güleceğim yoktu. allah da seni güldürsün mustuq :p öncelikle bir şey bildiğimi de iddia etmedim aksine sana soru sordum. sen ise laf anlatacak durumum yok diye sözde var olduğunu iddia ettiğin olmayan bilginle beni ezmeye çalıştın hangi magnezyum tuzunun neye iyi geldiğini de senden ögrenecek değilim. en nihayetinde sağlık tüccarlarısınız. hali hazırda işe yarayan bileşikleri bile boklama çabasındasınız. sözde bildiğin şeyleri senden daha ileri seviyede ögrenebilecek kapasitem olduğunu söyledim sadece ki bu da bir gerçeklik maalesef. üzülmeni gerektirecek bir şey yok. herkes kendi derdine derman bulma peşinde senin gibi deneyimsel bilgiden yoksun olup ezber bilgileriyle şov yapma peşinde değil yani :)
  • hadsiz bir ekşi sözlük yazarı. onu zerre ilgilendirmeyen bir konuda yorum yapmıştım, kes bee diye mesaj atmıştı. sana ne kardeşim sana mı yazdım ben? maydanoz.
  • vay be engelledikleri tarafından zombi saldırısına uğramış ve bunu da yeni fark etmiş müstesna yazar. balçıkla sıvanmaya çalışılan sanat güneşi. x) kurtarılmış bölgenin bu tarafından orta parmaklarını kaldırıyor ve nah çekiyor sizlere, zombiler.
hesabın var mı? giriş yap