şükela:  tümü | bugün
  • muhtemelen 2017' nin temmuz ayında yapılacak olan sınav.
    ek: 16 temmuz.
  • sınav süresi, 80' den 75 dakikaya indirilmiştir.
  • bu ertelenme işi ilk etapta cazip geliyor ama en sonunda olsa da bitse deniyor. ertelenmemeli bence.
  • kamupersoneli.net sitesinin tık almak için yaptığı uydurma yalan haberdir. ertelenmesi söz konusu falan değildir.
  • önceden de söylediğim gibi, ertelenmemiştir. 16 temmuz 2017 tarihinde sınav gerçekleşecek.

ayrıca sınav giriş belgeleri de yayınlanıyor.

her görülen habere inanılmaması gerektiğinin bir kanıtı daha.
  • 9.45 kuralı geçerli, unutmayalım. çalıştıysan yaparsın kasma, çalışmadıysan da kaybedecek pek bir şeyin yok yine kasma.*

şaka bi yana bu empatiden yoksun demokrasi aşıkları bırakır da uyuyabilirsek yarın vurduğumuz gol olsun. hepimize başarılar.
  • giren meslektaşlarıma başarılar diliyorum. emin olmadığınız soruyu kesinlikle işaretlemeyin. malum sınavın p121 puanına etkisi %50. boş bırakarak netinizi ve puanınızı yükseltebilirsiniz. şeytan dürtmesin yani.
  • ben de birtakım soru işaretleri oluşmasına vesile olmuş sınav. ayrıca birçok yeniliği de beraberinde getirmiş...
    sınav bittikten sonra adaylardan birisi gelip kitapçığını temizledi. buna izin vermeleri kural dışı değil mi?
    ösym bu sınavda soruların altında yer alan optik özelliğini sundu. bununla beraber sizden kitapçığa bir cümleyi kendi yazınızla yazmanız buna ek olarak alfabeyi hem küçük hem büyük harfle yazıp sayı ve sembolleri de yazmanız istendi. bundaki amaç el yazınızı tanımak. (sanırım soruların çalınmasına, çalınsa bile suçluların bulunmasına yardımcı olması için yaptılar bunu. *)
    bir de o alfabede yer alan harfleri yazarken iki tane g harfi vardı sanki yoksa bana mı öyle geldi?
    (bkz: binali yıldırım'ın ğ harfini anlamaması)
    https://i.hizliresim.com/y3q7kn.jpg

ekleme falan: bahsi geçen yenilikler daha önce başka sınavlarda kullanılıyordu lakin ilk defa alan sınavında denendi.
  • cevapları ne zaman açıklanıyor diye merak ettiğim sınav. geçen seneden tecrübeleri arkadaşlar yeşillendirirse sevinirim:)
  • sorulari hala yayinlanmamistir. insanlari merak icinde birakti efendim.