şükela:  tümü | bugün
  • ekşi sözlük yazarı. olaya bodoslama giren en azından sözlük ortalamasından daha iyi entryleri var. hoşgelmiş.
  • nickindeki "o" harfinin "b" harfi ile değiştirilmesi gereken yazar, zira shitposttan başka bir şey yapmıyor.

edit: söylemeyi unuttum. hamaset kelimesini daha az kullanmalı, 3 entryden 2sinde hamaset kelimesi var.
  • milliyetçi ideolojinin beş para etmez olduğunu ifade ettiği için hedef tahtasına oturtulan yazar.
  • pkk sempatizanı yazar. baraj maraj hikaye.
  • iftiracıların saldırdığı yazar.

elinde belge olan buyursun savcılığa.
  • maaşlı hdp trolü. sempatizan.
  • hdp trolü olmasının yanında iq seviyesi çift haneli zannımca. okuduğunu bile anlamaktan aciz. selonun kayıp dölü sanırsam nitekim bu kadar ağır trol olması için üvey babası falan olması lazım. bir de tüm infaz koruma memurlarının seloyu randevuyla dövdüğünü sanıyor herhalde.

tanım: insan hakları diye zırvalayan klasik pkk sempatizanı olan yazar.
  • iftiracı pislikleri yargıya teslim etmemek için vicdan yapan yazar.

ayrıca bu hayattan da bu coğrafyadan da bıkmıştır.
  • eski akp destekçilerinden olan sosyalist numarası yapan kürtçü. evet insanlar sizin bu bayat ve eskimiş numaralarınızı yiyor. hey gidi hey be bu tipler zamanında sırf türk antipatisi yüzünden akpyi destekledi sonrada mağlubiyet alınca türkleri ben severim aslında diye ortalarda dolandı. şunu kafanıza yazın türkleri yenemezsiniz yenemezsiniz yenemezsiniz.

kurdistan kurulmadi abd destegine rağmen kürt fasistleri kaybetti türkler aleviler sosyalistler kazandı diye intihar edecem diyordu bi ara. gene yazmaya başlamış.
  • yine iftiracı pezevenkler tarafından saldırılan yazar.

ideolojilere inanmadığımı 50 kere yazdım ama bu godoşların anaları babaları bozuk olduğu için birine iftira atmakta mahirler.
    her insan hakları ve demokrasi mücadelesi verene bu iftiraları atıyorlar.