• hdp trolü olmasının yanında iq seviyesi çift haneli zannımca. okuduğunu bile anlamaktan aciz. selonun kayıp dölü sanırsam nitekim bu kadar ağır trol olması için üvey babası falan olması lazım. bir de tüm infaz koruma memurlarının seloyu randevuyla dövdüğünü sanıyor herhalde.

tanım: insan hakları diye zırvalayan klasik pkk sempatizanı olan yazar.
  • ailesi tarafından kürt islam senteziyle yetiştirilen yazar. bu yüzden akp ve hdp'ye sempati besler eskiden olduğu gibi bu iki grubun ortak olup türkler'e zulüm etmesini ister. bu propagandaları yaparken arapça veya kürtçe değil türkçe yapar.
  • ülkede yapılan güzel etkinliklerden birş olan teknofest'e laf atan tahmin ettiğim gibi gereksiz bir kişilik.

altına herkes yazmış zaten. yalandan barış partisi olan hdp sempatizanıymış.

hayır bu adam değil de şunun yazdığı saçma sapan şeyleri onaylayan sözde atatürkçülere ben acıyorum. sorsak biz faşist oluruz bu çakma atatürkçülerin gözünde. her daim şu kemalist denilerek devamlı saldırılan grubun yanında olmuşumdur atatürk sevgimden ama bunlar kendi isteklerini yerine gelmesi için atatürk'ü kullanan çapulculardır.
  • koyu bir terörizm savunucusu
  • okuduğunu anlama problemi yaşayan, bordo klavyeli yazarlardan birisi.

edit : ayrıca satılmış muhalif gibi görünen bir terbiyesiz.
  • küçük murat belge, küçük taner akçam, küçük ufuk uras biraraya gelmiş bu ergen oluşmuş.

en anti milliyetçi benim, batsın türk milliyetçiliği, ben biliyom ermeni soykırımı var, bahçelinin allah belasını versin ama bir hdp bir selo başganım var çogüzel vs. tarzındadır entryleri.
  • türk düşmanı kardaşyan
  • kürtçü, kripto ermeni. milliyetçilikten nefret eder ama türk milliyetçiliği olursa.
  • türk ve atatürk düşmanı kürtçü bir yazar.
hesabın var mı? giriş yap