• bugün amerika'da hisseleri halka arz edilen (bkz: ipo) (bkz: initial public offering) yulaf esaslı alternatif süt ürünleri üreten şirket. hisse senetlerine biçilen $10 değer üzerinden $1,4 milyar yatırım toplamışlar. bugün piyasaların kapanırken hisseler $20.20'den işlem görüyor. firmanın yatırımcıları arasında oprah ile starbucks'ın eski ceo'su howard schultz da var. haber
  • yulaf sütünün lezzetini pek beğendiğim firma. doğrusu inek sütünü çok severek tüketen biri olarak ambalajına ve marketteki kampanyasına düşerek satın alma kararı aldım.*
  • özellikle yoğunlaştıırlmış barista sütüyle inanılmaz güzel capuccino/latte yapılan sempatik yulaf sütü markası.
  • yulaftan dondurma, sut, puding, krem peynir, yogurt, kahve cesitleri falan ureten isvecli gida firmasi. tadi gercekten guzeldir krem peyniri ve vanilyali pudinginin. dondurmasi da iyidir. yulaf sutu sevmedigim icin o kisimda bir sey diyemiyorum. ayrica paketleri de ilgi cekicidir, guzel dizayn edilmistir.
  • ceo'sunun bir sosyopat olduğunu düşündüğüm yulaf sütü markası. her kutunun üstüne resmini bastırmış narsist pezemenk. normal insanın yapacağı bir şey değil.

daha önce mutfakta bir resmini basmışlardı, şimdi abartıp "employee of the year" demişler. bir ceo için. dalga geçer gibi. zik kafa. acayip uyuz oldum.
  • türkiyeye bunu nasıl getirebilirizi düşünmemiz gereken barista version müthiş olan süt markası. bitkisel süt opsiyonları içinde en iyisi diyebiliriz.
  • vegan ürünler üreten isveçli firma.

yatırımlarla değeri 2 milyar dolara ulaşmış, vegan ürünlere rağbetin artmasıyla ilerde adını daha sık duymamız muhtemel.
  • sutunun barista versiyonu tadiyla olsun kopuguyle olsun sahanedir. kahveye sutten daha cok yakisir.
  • güzel ve vegan bir süt alternatifi. özellikle (bkz: oatly hafer deluxe) seçeneğini beğendiğimi söylemeliyim. ayrıca yemeklerde de normal süt yerine kullandım ve oldukça başarılı olduğunu düşünüyorum. herkese öneririm.
  • cikolatalisi sahane.
hesabın var mı? giriş yap