şükela:  tümü | bugün soru sor
  • vietnamda en pahalı yemek 20 lira zaten
  • bence esas konuşulması gereken konu obama'nın beyaz gömleğin içine bisiklet yaka atlet giymesi. biz giysek ne anadolu çomarlığımız kalır ne barzoluğumuz.
  • ben hep 10 tl'lik yediğimden beni ilgilendirmeyen hede. dur yahu o başka bir şeydi
  • kazık yemiştir. sokakta turiste 1 dolar, en ala restoranda 3 dolar falan o yediği şeyler. başkan geldi diye çakmışlar fiyatı

edit: iki kişi biralarla 18 liraymış. tamam, düzgün fiyat o zaman.
  • (bkz: korumasız yemek)

abi adamın olduğu salonda 1 tane koruma yok. korumayı geçtim amerikalı yok.
  • - hırsızlar da sarayda 10.000 liralık çatal bıçak takımlarıyla yemek yesin. (870 fav)

- bir adamlara bakın bir de bizimkilere bakın, diktatör bozuntusu orada olsa bırak yemek yemeyi restorana bile yaklaşamaz korkudan. (468 fav)

-adamlar bazı şeyleri aşmış, halkla iç içeler baksanıza. bizim uzun adam olsa tenezzül bile etmez hatta dükkanı kapattırır pis koku yayılmasın diye. yargılanacaksınız!!! (288 fav)

- ya bunlar pr çalışması, aslında bunlar hep önceden ayarlanmış. (12 fav)

- ya bunları görüp şu heriflere özeniyorsunuz ya sizin kafanıza sıçayım, siktirin gidin o zaman amerika'da yaşayın. (2 fav)
  • bünyeye, ben her gün yiyorum ne var bunda? sorusunu sordurtur.
  • otele gidince kusmuştur hepsini. koskoca abd başkanı midesinde o kadar kalitesiz gıda saklar mı hiç.
  • oh yanında mis gibi bira daha ne olsun.