şükela:  tümü | bugün
  • bir mehmet barlas tezi. yani bundan ciddi ciddi şüpheleniyormuş!

yok şaka değil gerçek!

ben artık yorum yapmıyorum. yani bunun üzerinde nasıl bir yorum yapılabilir ki? en çarpık mantık yürütmeyi yapabilmek için bile temel bazı doğrulara ihtiyacı vardır, ama bakıyoruz ki bu ihtiyaç tamamen ortadan kalkmıştır.
  • maklube yerken görüntüleri olduğundan doğru olabilecek önerme. mehmet barlas'ı bu araştırmacı gazeteciliğinden ötürü kutluyorum. fakat obama dünya liderleri arasındaki tek fetö imamı değil, kendisini araştırmasını derinleştirmeye davet ediyorum. kanıt
  • (bkz: arsızlık)
    (bkz: pişkinlik)

daha düne kadar malum dübürzadeyi derin dil darbeleriyle titretenlere ve hocaefendi diyerek mabadindan ayrılmayanlara bakın hele.

distorsiyonda çığır açan adamdan yeni bir inci .
  • yurdışında bulunan gizli öğrenci evlerinin birinin abileri zamanında bu obamayı daha tıfıl bir ergenken türkiyeye getirerek fetullah gülen'in huzuruna çıkarmışlar ve bakın hocam ne yaptık bu siyahi arkadaş türkçe şarkı okuyor diye izlettirmişler.

bu siyahi şeker obama ergeninden çok etkilenen fg. o gün türkçe olimpiyatları fikrini kafasında oluşturmuş diye rivayetlerle bu işler gider gider.

amerika maşasını hala kullanılabilir bulduğu için obama da fg'yi koruyor diyemeyen yani amerikayı töhmet altında bırakacak laf söylemeye götü yemeyen, milleti iyice saf bellemiş bir yılların ve her dönemin kullanışlı dinazorunun beyanları diyebiliriz özetle.
  • "eskiden oğlumla en sevdiğimiz imam olur maklube yerdik. oğlum ben olurdu, ben ise obama."

hp'nin bir kitabındaki cümle şöyle der: "durum bu kadar ciddi olmasa komik bile olurdu aslında." anlaşılan abiler white saraylara ring hizmeti sunuyormuş. obama acıktığında maklubesepeti.com'dan sipariş veriyormuş.

her şey bir yana, muhtemelen cia'nin sentetik uyuşturucunun etkileri konulu bir çalışmasına konu olduk. yoksa bu açıklamalar sadece "kafalar kafalar yeni yeni paketlerde süslenmiş kafalar" deyip geçiştirilemeyecek türden.

düzeltme: anlatım bozukluğu.
  • görüyor ve arttırıyorum rothschildlerin para ve illimunati imamı olması.
  • ulke olarak kafayi siyirdigimizi gosteren 237432. kanit.
  • yüzsüzlüğün daniskası, deli saçması mehmet barlas dalgasıdır. kendisi feto'nun en yılmaz savunuculardan biriyken böyle fantastik beyanlarda bulunması türkiye halkı'yla alenen taşak geçmektir. bakın şimdi çok enteresan, şöyle biraz geçmişe gidiyorum mehmet barlas'ın feto'yu öve öve bitiremediği konuşmasındaki bu sözlerinin altına imzamı atarım:

--- spoiler ---

"şunu söylemek istiyorum, insanın sözü ile özü bir olmalı. ben gerçekten ikiyüzlülerden, sahtekarlardan bıktım. bir yandan övgüler düzüp, bir yandan aynı insanlar hakkında kara liste hazırlayanlardan. bir yandan 'ne güzel okullar açmışsın!' derken, bir yandan da onun hakkında türkiye'deki yasaları harekete geçirenlerden artık nefret ediyorum."

--- spoiler ---

feto'ya bir sana da iki mehmet barlas.