şükela:  tümü | bugün
 • bir mehmet barlas tezi. yani bundan ciddi ciddi şüpheleniyormuş!

  yok şaka değil gerçek!

  ben artık yorum yapmıyorum. yani bunun üzerinde nasıl bir yorum yapılabilir ki? en çarpık mantık yürütmeyi yapabilmek için bile temel bazı doğrulara ihtiyacı vardır, ama bakıyoruz ki bu ihtiyaç tamamen ortadan kalkmıştır.
 • maklube yerken görüntüleri olduğundan doğru olabilecek önerme. mehmet barlas'ı bu araştırmacı gazeteciliğinden ötürü kutluyorum. fakat obama dünya liderleri arasındaki tek fetö imamı değil, kendisini araştırmasını derinleştirmeye davet ediyorum. kanıt
 • (bkz: arsızlık)
  (bkz: pişkinlik)

  daha düne kadar malum dübürzadeyi derin dil darbeleriyle titretenlere ve hocaefendi diyerek mabadindan ayrılmayanlara bakın hele.

  distorsiyonda çığır açan adamdan yeni bir inci .
 • barlas'in yazisini okudum. nerden tutsam elimde kalan bir fikir iddia tez !!! kendisine konuyu tam tersi dusunmesini oneriyorum. belki de feto, abd nin tr ye atanmis adami midir?

  hukumete iyi gorunucem diye cabalarken tutarsizliklar olabiliyor iste.
 • yurdışında bulunan gizli öğrenci evlerinin birinin abileri zamanında bu obamayı daha tıfıl bir ergenken türkiyeye getirerek fetullah gülen'in huzuruna çıkarmışlar ve bakın hocam ne yaptık bu siyahi arkadaş türkçe şarkı okuyor diye izlettirmişler.

  bu siyahi şeker obama ergeninden çok etkilenen fg. o gün türkçe olimpiyatları fikrini kafasında oluşturmuş diye rivayetlerle bu işler gider gider.

  amerika maşasını hala kullanılabilir bulduğu için obama da fg'yi koruyor diyemeyen yani amerikayı töhmet altında bırakacak laf söylemeye götü yemeyen, milleti iyice saf bellemiş bir yılların ve her dönemin kullanışlı dinazorunun beyanları diyebiliriz özetle.
 • "eskiden oğlumla en sevdiğimiz imam olur maklube yerdik. oğlum ben olurdu, ben ise obama."

  hp'nin bir kitabındaki cümle şöyle der: "durum bu kadar ciddi olmasa komik bile olurdu aslında." anlaşılan abiler white saraylara ring hizmeti sunuyormuş. obama acıktığında maklubesepeti.com'dan sipariş veriyormuş.

  her şey bir yana, muhtemelen cia'nin sentetik uyuşturucunun etkileri konulu bir çalışmasına konu olduk. yoksa bu açıklamalar sadece "kafalar kafalar yeni yeni paketlerde süslenmiş kafalar" deyip geçiştirilemeyecek türden.

  düzeltme: anlatım bozukluğu.
 • görüyor ve arttırıyorum rothschildlerin para ve illimunati imamı olması.
 • ulke olarak kafayi siyirdigimizi gosteren 237432. kanit.