• bi yerde rastladığımda ve izlediğimde; kaçıncı sefer olursa olsun farketmeksizin; beni gerim gerim gerebilen nadir videolardan biri.

ki ben; liveleak videolarında "brezilya halkının hırsızı linç etmesi" temalı onlarca video izlemiş adamım yani.

işte
  • çocuk felci geçirmiş, trans bir birey olan johnnie baima (a.k.a. goddess bunny) hapisten şartlı tahliye edilen rocky ile yaşamaktadır. goddess bunny, bağımsız filmlerde oynamış, bu filmlerinde birçok farklı kişiliği canlandırmıştır. obey the walrus da o filmlerden bir enstantanedir. birçok insanın hafızalarına travmatik bir deneyim olarak kazınmış bu videoya yönelik artık biraz olsun içinizin rahatlaması için bu açıklamayı yapıyorum.
    buradaki röportajında normal halini görebilirsiniz:https://youtu.be/kyjcaicnaki

2022 temmuz ayından edit: kıymetlimiss goddess bunny, geçtiğimiz yıl, ocak ayında covid-19 ile mücadelesinde yenik düşerek aramızdan ayrılmış, ben de yeni öğrendim. sandie, hayatı boyunca bizim gibi zayıf bünyelerin asla kaldıramayacağı mücadeleler verdi. poliovirüsten muzdarip olması bir yana, kendisi hiv ile de savaşıyordu, herkes ona dış görünüşünden ötürü kötü davranıyordu ancak hiçbirinin göremediği şey, son derece sanatkâr bir ruha sahipti. hayat ile verdiği amansız savaşı sona erdirmiş olmasıyla beraber inanıyorum ki bedeni ve ruhu çektiği bunca ıstıraptan kurtulmuştur. rest in peace sandie, seni tanımak benim için bir şerefti.
  • değişik bir video. ilk izlediğimde korkmuştum. hani derler ya yorumlarda dark side of youtube diye, yine youtube'un o kısmına mı geldim diye sorarlar, işte tam o kısımdan, youtube'un garip kısmından bir video. ben de arada youtube 'dan böyle videolar izliyorum sıkılınca
hesabın var mı? giriş yap