• buraya geldiniz çünkü siz seçilmişlersiniz sisteme karşı çıkan sistemin açığını bulanlarsınız bundan sonra bu başlık hakkında konuşamaz ve başka bir başlık açamazsınız yakın zamanda görüşmek üzere bir dost
  • kendi profilime tıkladığımda açılan başlık. böyle puşt gibim ibne gibim bir şey.
  • (bkz: bug)
  • bienal gibi başlık.

bi kere buraya denk geldin mi ziyaretçi defteri doldurur gibi, yer bildirimi yapar gibi, bi şeyler yazmadan çıkamazsın. öyle bir yazısız kural sezdim burada. bir tür örf, bir tür adet, bir tür gelenek, bir tür görenek, bir tür anane. anı ölümsüzleştirmek, “oradaydım” demek. böyle gereksiz şeyler. ne bok döndüğünü anlamadan burayı terk etmek. sol frame’e dönüş. başka gereksiz şeyler. kapanış.
  • ben buraya neden çıktım? niçin çıktım? nasıl çıktım? bunu izaha gerek yok. gördünüz, yürüdüm çıktım! ama, çıkmamış da olabilirim. çıkmışsam çıkmışımdır, çıkmamışsam çıkmamışımdır. görünen köy... uzakta değildir. buraya çıktık da sonradan çıkmadık mı dedik? bunlar bi takım uydurma laflardır... sahi ya ben buraya neden çıktım? kim çıkardı ulan beni buraya?!
  • bunu görenlerin örgütlenmesi lazım. örgütlenelim.
  • ekşi sözlükten aldıkları maaşa ek olarak bir de ikramiye verilmesi için seçilen yazarların yeri.
    tişikkirlir sipirmin.
  • telefondan sözlüğe girdiğiniz zaman, önünüze bir reklam sayfası geldiğinde, kapatmak için tıkladığınız zaman bu sayfa açılıyor. kendisiyle düzeyli bir birliktelik sahibi olduk artık.
  • kalabalik sokaktan "burasi ne güzel sakinmiş böyle" diye düşündüren mekana girme hissi veren bug
  • profilime tıkladığımda açılarak kendimi on saniyeliğine özel hissetmemi sağlamış başlık.
hesabın var mı? giriş yap