şükela:  tümü | bugün
  • entry nick uyumsuzlugu yaşayan altıncı nesil suser.
  • an itibariyle cok ilginc 3'lu diyalog kombinasyonlarina sahne olmaktadir.
    a.r.u.: ali riza ucer
    m.g. : melih gokcek
    k.c. : kadir celik

a.r.u.: kadir bey..
    m.g. : birak kadir beyi bana cevap ver.
    k.c. : ali riza bey bi dakka..
    m.g.: bi saniye kadir bey, cevap versin..
    k.c.: melih bey lutfen musade eder misiniz
    m.g.: tamam ali riza bey.
    k.c.: evet melih bey devam edin.
    m.g.: cevap versin.
    a.r.u : kadir bey..
    m.g. : birak kadir beyi..
    ..
    (bkz: gider bu)
  • sapık internet sitesinin kalbine girdik diyerek bin yıllık mırcı yeni keşfeden haber programı.
  • fotoğraf makinasinde, ön tarafta bulunan ışık ışınlarının geçmek zorunda olduğu mercek sistemi.
  • halen dağılmamış olan hatta şu aralar yeni albüm hazırlıklarıyla müzik serüvenlerine tam hız devam etmekte olan başarılı ve hoş müzik topluluğu.

şu anki kadro:

vokal - vecdi yücalan (grubun kurucusu zaten)
    davul - alpay şalt (eski whisky davulcusu)
    bas - çağatay ateş (whisky'nin efsanevi basçısı)
    gitar - hakan şavklı
  • eleman değişikliği yaşamış grup. taner keser ve volkan uzunhasanoğlu tamamen teknik sebetlerden dolayı objektif grubundan ayrılmışlar ve bu nöbet değişiminde davula gökçe dayanç klavye’ye ise bülent güven geçmiştir..
  • kadir çelik "bruce willis" tarzı yan gülüş denemeleri yaptıkça, neden ıslatıp ıslatıp dövmek denen güzide bir kalıp var'a aydıran program. aydı-raaan.
  • yıllar önce loş akşamlar şarkısını dinleyip hasta olduğum, daha sonra samsunlu olduğunu öğrenip hakkında daha bir meraklandığım grup. radyo d de rock programında çalardı güven erkin erkal, ancak ne bir konserine gitmek ne de albümlerini dinlemek nasip olmuştur. ne oldu ne yaptılar uzun zamandır duyamadık.
  • bu gece kadir çelik'in sabah programlarına sürekli katılan ev hanımlarını konuk etmiş olduğu programdır... kadir çelik'in hanımlara laf yetiştirmekte zorlandığı görüldü... ve şunun gibi diyaloglar yaşandı...

kadir çelik- ..... hepinizin ortak özelliği kilolu olmanız...
    hanım x- biz bu programlara katılmadan önce bütün gün evde oturuyodukkine daha da şişmandıkkine...
    hanım y- kadir bey bak... sen bilmezsin bizi dışarıda herkes tanıyo... arabayı durdurup konuşuyorlar..
    hanım z- biz okumadık ama okumak herşey değil...ben hayat üniversitesini bitirmişimkine...
    hanım t- beni van'dan , erzurum'dan, adana'dan, ceyhan'dan, almanya'dan izliyorlar...

kadir bey sürekli sizli bizli konuşmasına rağmen hanımlar kadir beyle ve diğer konuklarla senli benli "bak" lı konuşmuşlardır...hatta bu hanımlarımız sanki evlerindeymişçesine rahatlardı canlı yayında... insanımız doğuştan şöhret...
  • saddettin teksoy'un sorusuyla beni benden almış vede yarmış programdır
    sadettin teksoy : hocam siz hiç dejavu oldunuz mu
    zekeriya beyaz : ben reenkarnasyona inanmam

dejavu ve reenkarnasyonancak bu kadar birleştirilebilirdi.
hesabın var mı? giriş yap