şükela:  tümü | bugün
  • üzücüdür.

dünkü banvit maçında gerçekleşmiş.

sosyal mesajımızı vermeyi de unutmayalım: sözlükte o tokatı yiyebilmek için 1 yıllık harçlığını obradovic'e bağışlamaya hazır dev bir kitle var.*

ekleme: galatasaraylı arkadaşlar ergin ataman'ın göktürk ural'a tokat atması'nı hatırlatır mısın ricasında bulundular, onu da eklemiş olayım. fb'li arkadaşların ergin ataman tokadına hangi tepkiyi verdikleri o konunun altındaki tartışmada incelenebilir.

(bkz: ergin ataman'ın göktürk ural'a tokat atması)
  • melih adam olursa o tokatla olacak.

otursun da 20 sayı öndeyken bile şu kısıtlanan kadroda neden euroleague maçlarında 4 dk süre alamıyorum diye düşünsün.

orası fenerbahçe kardeşim, beğenmeyen siktir olur gider.
    obradoviç'in askerleriyiz !
  • "senin oynayacagin basketbolun aq, dinliyor musun beni pezevenk" gibi bir ruh hali gordum ben obradovic'te.

zira melih de olayin farkinda ki sesini bile cikartamamis.

tabi ote taraftan oyuncunun rencide edilmesi uzucu olmus, sonucta altyapi oyuncusu degil, fenerbahce'nin kaptani.

ama burdan obradovic'e eksi yazmaz, zaten karakteri bilinen bir hoca. yazsa yazsa melih'e yazar, bir de basinin iki yuzlulugune yazar.

zira ergin ataman bir oyuncuyu soyunma odasinda tokatlayinca yeri gogu inletmislerdi. simdi sus pus olmus bizim humanist(!) gazetecilerimiz.
  • aralarında bir baba-oğul ilişkisi olduğu için fazla büyütülmemesi gereken olaydır.
  • melih mahmutoğlu gibi yetenek düşmanı bir insan bu seviyelerde kendine forma şansı bulabiliyorsa en büyük dua etmesi gereken kişi muhtemelen obradoviç'tir. bu yüzden ben kendisinin yerinde olsam gelip ağzımı burnumu da kırsa sesimi çıkarmam.
  • aile icinde yasanmis samimi olay.

ayrica baba tokadidir o... yeri geldiginde atilmasi/yenmesi gerekir. adam eder... faydalidir...
  • şimdi şiddeti savunuyorsuncular çıkacak lakin tokat değildir. elinin ucuyla dürtmedir. gayette olabilirdir.

tokat tanımı (tdk): insana el içi ile vuruş
  • diğer yanağını uzatmayan melih mahmutoğlu ayıp etmiştir.
  • kesinlikle rencide edici bir hareket olarak algılamadım, keza m.mamutoğlu'da öyle algılamamış. bence çok samimiyet kokan bir hareket ile '' beni dinliyor musun , anlıyor musun '' demiş obra.

not: 4 yıldız
  • (bkz: tokat nedir nasıl atılır)

bunu haber yapan ve sözlüğe taşıyan ile tartışmak istediğim konu bu, tokat mı lan bu? ayıp ayıp, işiniz mi yok? gidin kendi takımınızı seyredip üzülün ya da ne yapıyorsanız onu yapın.