şükela:  tümü | bugün
  • banada 150 lira kitlemişler. komşularınkine baktım 200 var 331 lira falan var. bu iş artık soygun boyutunuda aştı. yakında faturaların üstüne ya paran ya canın diye yazacaklarından korkuyorum. insanlar nasıl bu faturalara ses çıkarmıyorlar anlamıyorum. ulan resmen it gibi çalışıp kazandığımız paralarla birilerini zengin ediyoruz.

elektiriği sattığı yandaş ibne mehmet cengiz di sonra o kime sattıysa daha da acımasızmış.
  • zamli tarifeden gecirme olayi 2 sene once de oldu. epdk yalandan bir aciklama yapti "musade etmeyiz, bik bik bik". simdi yine ayni hikaye. 2 sene sonra yine aynisi. bize mustehak.
  • tüketici olarak, bir ürünü 3.000 tl verip aldığınızda ve garanti kapsamında ücret iadesi talep ettiğinizde o ürün artık 3.500 tl olsa da size 3.000 tl verirler, aynı cihazı alamazsınız mesela.

o zaman, aralık tüketimini de ocak tarifesinden hesaplayamazsınız. düpedüz soygundur, hırsızlıktır.
  • elektrik satan damat enerji bakanı olursa çok normal bir durum olarak karşımıza çıkıyor.

millet güneş doğmadan uyansın, daha fazla elektrik harcansın diye tüm dünyanın tersine kış saati uygulamasına geçemiyoruz.

amelsizlik neydi? amelsizlik millettin a.. koyacağız demekti.
  • ben öderim hiç sikimde değil. iki kelimeyi bir araya getirip tepkisini bile dillendiremeyen adam, mesele reisi ya da akp olunca bülbül kesiliyor mk. ama ben tepki koyunca o da sebepleniyor. siktiredin biraz ekmekten kısıp günde beş ekmek az yesinler de hamura dönmüş beyinleri belki kendine gelir.
  • ocak faturalarında gözle görülür bir artış olmuştur. bu halk buna da göz yumacaktır.
  • seçim sandıklarına etki etmeyecektir. muhalefetin bile umrunda değildir.
  • kol gibidir eminim ama yol yabdılar, köprü yabdılar.
  • milletin a... koyacağız diyen adamın 3-4 tane elektrik dağıtım şirketi var. yani adam sözünün eri. recepte sırtını sıvazladığı sürece yapacak bir şeyiniz yok isterseniz mahkemeye gidin ama anayasa mahkemesi kararını bile uygulamıyorlar.