şükela:  tümü | bugün
  • tek başına yaşayan arkadaşıma 260 3 kişi yaşayan arkadaşıma 694 lira fatura gelmiş eve gitmeye korkuyorum daha havalar eksilere düşmedi bile. verdikleri 300 lirayı şimdiden alacaklar galiba.
    edit: 272 gelince sevindim lan o durumdayım
  • 3-5 gün anca yaktım 225 civarı geleceğini hesaplayınca kapattım. tek yaşıyorum. kabanla gezmeye başlayacağım evde galiba. karşı apartmanlardan beni camdan görüp hırsız diye ihbar etmezler umarım.
  • 700 tl ile şahsıma kitlenmiş olan fatura.
  • 382 tl.
    tasarruf tedbiri olarak, acı yiyemeyen ben, acı biber turşusu alıp akşamları yemeye başladım. kardeşimle akşam yemeklerinde bolca acı biber yiyoruz, ısıtıyor diye. kombiyi de gece yatarken açıyoruz ki sabah soğuk eve uyanmayalım.

(bkz: bir ısınma yöntemi olarak acı biber)
  • bende doğalgaz yok, ama kardeşimin evinde tek odanın petek açık fatura 330 tl çocuk kış uykusuna yatmayı düşünüyor.
  • 620 lira( altı yüz yirmi).
  • ya geçen şömineye odun aldım çuvalı 25 tl, iki sene önce 10-15 liraydı. tonunu da 800 yapmışlarz iki sene öncesinin iki katı diyebiliriz. ülkede neredeyse kıyamet kopması gerekecek onlarca olay oluyor üstelik her gün oluyor ve hala akp % 50, chp%25 civarı....yok arkadaşz akp bir şekilde %50'nin üstünde, bu şartlarda bile! haa bence aeçimde hile varx hatta bence de değil, ali demir açıkladı eski osym başkanı fetöden alınan, adam çator çatır döküldü ne haltlar yemişler vs. soruları nasıl çalmışlarz seçimde nasıl hile yapmışlar.

bak adam seçimde nasıl hile yapmışlar onu anlatıyor normalde kıyamet kopması gerekiyordu
  • ayın sadece 2 günü evde bulunmayıp, kalan günlerde gazın ırzına geçmeme rağmen 106 lira gelip, sayacımın bozuk olduğunu bir kez daha kanıtlamış faturadır.

3 yıl içerisinde gelen rekor faturam 126 lira. ev en üst kat (çatı katı) ve 135-140 metrekare. yalıtım olsa dahi bu kadar düşük gelme ihtimali bana göre yok.

peki bu bana kendimi kötü hissettiriyor mu ? asla ! benden çalınanlara sayılsın. canıma değsin.

kardeşim ankara'da 630 lira fatura ödemiş bu ay. ve buna rağmen ısınamadığını söylüyor. bunun şerefine, kombinin sıcaklık kademesini bir tık daha yükseltip, "biladerim için" daha da fazla ısınmaya devam ediyorum.
  • twitter'daki yandaş çomarlara göre doğalgaz faturalarının yüksek gelmesinin nedeni, son iki yılda dünyada doğalgaz fiyatları düşerken bizde zam üstüne zam yapılması değil, milletin evde şort tişört gezmesiymiş.

kul hakkı ile beslenen bu allahsızların keyifleri yerinde, bir de milletle dalga geçiyorlar. allah en kısa zamanda belanızı verir inşallah.
  • (bkz: anan yani)

(bkz: killa hakan)