525 entry daha
  • 2 gündür uykusuzum. hastaneden eve geldim biraz uyuyayım diye. ne göreyim? şılaks diye yapıştırmışlar faturayı kapıya. 130m2 3+1 ev için 738 try. hani ısınmadık da. sadece üşütmüyor işte öyle yanıyor amına koyayım. ne uyku kaldı, ne huzur.

(bkz: zamcığınıza sokayım)
  • menemende 3+1 eve 350 lira gelmiş. açıkçası daha fazla gelir diye korkuyordum bizimkiler yaşlı bi de hasta olmasınlar diye t-shirtle dolaşmalık sıcaklıktaydı ev bütün ay.
    yine de allah belanızı versin 350 lira ne lan!
  • 650 tl.hep 40 da yakiyorum.
  • 3+1 ev
    iki odamız kullanılmadığı için kapalıydı
    42-43 dereceyi aşmadık. fatura 399 tl.
  • merkezi diye döşediler yine 530 lirayı. yapmadıkları (bkz: payölçer) kadar kayalar düşer inşallah bu apartman yönetiminin başına.
  • evde çocuk olduğu için kombinin gece gündüz açık kalması gerekiyor.

565 tl ile ankete dahil olmak istiyorum.
  • 5 dereceli peteklerin hepsi 2. derece gün boyu yanıyor. ev 2+1 90m2. aralık ayı 320 iken ocak ayı 440 gelmiştir.
  • yaklaşık 50 gündür faturalanmadı doğalgaz tüktetimim, bu hafta da gelip okumazlarsa yaklaşık 2 aylık fatura bir arada gelecek ki oldukça korkutuyor bu durum. hayır 60 günlük fatura geldiğinde de insanın kendini ayarlayabilme şansı ortadan kalkıyor kessenize şunu 30 günlük belki kendi kendime ayarlardım tüketimimi.
  • ev 3+1 son kat olduğu için derece 45 in altına düşmüyor.
    gelen fatura 458 lira.
  • ev 3+1 yalıtımlı salonun peteği kapalı. 8 gün evde yoktuk. 268tl gelmiş. evde olduğumuz zamanlarda da 40 derecenin üzerinde yakılmadı.
670 entry daha
hesabın var mı? giriş yap