• imdaat. soygun var
  • klima ile ısınıyorum ama geçen ay doğru dürüst klima çalıştırmadık hatta izmir'de hava neredeyse şort tişört havasıydı. 486 lirayla kendi rekorumu kırdım , 15 lira fazla gelseydi 500 lira derdim hiç olmazsa şanım yürürdü. çok zam yapmışlar .
  • ufak bir bozdolabı, hiç açmadığım bir televizyon ve merkezi ısıtma ile 142 tl olmayı başaran faturadır.

nedir lan bu, neyi ödüyorum ben bu kadar? kullanmadığım, hatta görmediğim köprüleri, yolları, sarayları mı ?

tüküreyim böyle işin orta yerine.
  • 280 tl
    bak tekrar söylüyorum ikiyüzseksen türk lirası
    halen şokta olduğumdan faturayı yırtıp atamıyorum, elim gitmiyor
  • 1+1 evde oturuyoruz. 180 lira geldi. bir önceki ay 140 liraydı.
  • aralıkta 91 tl gelirken ocak ayında 194 tl geldi. klima ile ısınıyoruz ama iki kat gelecek kadar çalıştırmadık. geçen sene her gün çalıştırdığımız ki bazen geceleride kapatmıyorduk 220tl max görmüştük. havalar böyle güzel gitmese demekki 400ler hayal değil. ki diğer komşulara 300-400 arası gelenler olmuş. mitsubishi electric gerçekten kokluyor elektriği. ona rağmen fiyatlar katlanmış.
  • 347 lira.

geçen ay 254 lira gelmişti. antalya'da yaşıyorum ve klima ile ısınıyorum. doğalgaz bulunduğum konumda yok. geçen ay ve bu ay arasında harcadığım elektrikte büyük bir fark yok. belki klimayı bir hafta fazla çalıştırmışımdır. klima inverter a++.

+100 liralık elektrik yaktığıma beni kimse inandıramaz.
  • soygunun alası bu kurumda yapılıyor
    hırsızzzz var
  • tanım: tek namazlı ve üç namazlı diye ayırdıkları faturalar.

anladığım kadarıyla evde tek kişi namaz kılıyorsa fatura yüksek geliyor...

bu arada garip gelebilir ama 200 lira bandında gelen faturam 156 lira geldi. gözle görülür bir değişiklik yok kullanımımda. aynı şeyler hep.
  • geçen ay 250 ödedim. evden çalışıyoruz. biraz artması normal ama bu kadarı normal değil. bizim oğlan (2) bitcoin madenciliğine girdi sanırım.
hesabın var mı? giriş yap