• bebek katili oç
    kendisiyle olacak barış, olmayabilir sorun yok.
    bir de biz kiminle barışıyoruz anlayamadım ?
  • kadın haklı, hırsıza hırsız diyemiyorsak katile neden katil diyelim?
  • ne diyelim? sayın mı diyelim?
  • öyle yada böyle bir örgut kurulmus veya organizasyon,tut ki bu organizasyon bir bebek oldurmemis ama gitmis öğretmen oldurmus mesela,simdi ben vicdan sahibi bir insan olarak ocalan'i saygi ile anan birine nasıl saygı duyayim,barış ocalan ile olacaksa olmasin,ama bu demek değildir ki,iktidar tarafindan da surekli bununla manipule edilelelim.
  • bir akp'linin beyanıdır.

başkası söylese şafak operasyonuyla evinden alınır, bir daha haber alınamazdı. akp'li söyleyince sorun yok.
  • akp'li hilal kaplan'ın kafaları karıştıran yazısından bir ifadedir.

"öcalan"a sempati beslemek zorunda değiliz. hatta onu "sistem kurbanı" ilan ederek, onu yapıp ettiklerinden münezzeh değerlendirmek zorunda da değiliz. ancak yurttaşlarımızın altı-yedi milyonunun saygıyla andığı bir ismin "bebek katili"nden öte sıfatlandırılmadığı ve insanlıktan temyiz edildiği bir ortamda barışın tesisinden ve silahların bırakılmasından bahsedilemeyeceğinin farkına varmak zorundayız."

link
  • "bebek katili"nden öte sıfatlandırılmadığı" lafına takıldım ben.
    bir ton sıfatı var bebek katilinden başka.bebek katili en masumu kalır diğerlerinin yanında.
    bu arada esas kendisine bebek katili denmeyen ortamda barış olmaz.
    apo elinde türk ve kürt gençlerinin kanı olan, onların geleceklerini karartan bir bebek katili
  • her seçimde bu adam akplilerin kozu olur, ha çıktı ha çıkacak ha çıktı ha çıkacak…
    tek istekleri de ev hapsine dönüşmesi. erdoğan’ın en büyük seçim kozudur. 20 senedir bekledi.
  • haysiyetsiz kadın insan bunu yazarken utanır be. kim bilir kimin talimatı ile kaleme aldı bunları. ama az kaldı, gideceksiniz.
hesabın var mı? giriş yap