şükela:  tümü | bugün soru sor
 • 28 mayıs 2013 taksim gezi parkı belediye işgali ile başlayan,* belediye dozerlerinin gece yangından mal kaçırırcasına izinsiz olarak asırlık ağaçları sökmeye çalışmasına şahit olan ve engellemek üzere önlerine atılıp farkındalık yaratan duyarlı insanların başlattığı hareketin, dünya üzerinde ses getirmesi için twitter 'da kullanılmaya başlanan hashtag'idir.

  gezi parki icin taksime olarak da gecer
  ayaga kalk olarak da
 • (bkz: occupy turkey)
 • internetin hukumet tarafından kesilmesi durumu için dial up numaraları ile desteklenen hareket. +46850009990 +492317299993 +4953160941030 user:telecomix password:telecomix yada +33172890150 login:toto password:toto
 • tarafıma şöyle bir mesaj atmış ruh hastası insandır;

  ironi şu ki bu mesajı tayyip erdoğan'ı övdüğüm bir mesajımı eleştirmek için attığı bir mesaja gayet sıradan -gezi eleştirileri de içeren- bir cevap attığım için atmıştır. nick'i de occupy gezi bu kafanın.

  ####

  "kardeşim bak çarpıtıyorsun ananı çam dibine yatırır gölgesinde kız kardeşini sikerim...

  polis arabasını da ananın amına sokarım... soruma cevap ver lan it oğlu it...

  yakında kardeşi kardeşe kırdırdığında iti ite kırdırıyor diyecek misin?

  senin ve senin ağababalarının ve sizin gibi herşeyi çarpıtanların dünyada ve diğer dünyada iki yakası bir araya gelemesin...kardeşin ölsün lan"
 • terorist babandır orospu çocuğu
 • nasyonal sosyalist rus sevici angut. gayet sıradan bir mesajlaşma sırasında ana avrat küfretmeye başlayan kendini normal olarak ifade edebilecek dilbilgisi yeterliliği olmayan angut. aşağıda yazdığı mesajdan bir bölüm var.

  **********
  senin yaşadığın ülkenin, yaşadığının mağaranın, yaşadığın 4 duvarın taaa anasını sikeyim...

  amına koyduğumun malı... ben 10 senedir rusya'da yaşıyorum, 10 senedir benzin fiyatı, ekmek fiyatı değişmedi. ruble 56 olsa nolur? rusya kendi kendine yetebilen bir ülke.
  sana laf anlatmaya değmez. 50 senedir amerikan algısı, amerikan propagandası altında yaşadığın için beynin peynire dönmüş.

  **********
 • son entrime dair "#74266223 silme seni not aldım" şeklinde mesaj atmış. kendini bir halt sanıyor zağar.
 • ortada sebep yokken özelden küfreden bir ruh hastasıdır.

  https://i.imgur.com/lm551fb.jpg

  edit: üzerine alındığı yazım da şudur.
 • beni takibe alıp, kim olduğumu öğrendikten sonra benle görüşecek olacak olan zat. kimdir diye bakıyım dedim, özelden küfrettiği ilk insan ben değilmişim :)

  "ultraslan, portakal çuvalıyla döver, ki anlamasınlar... kemiklerini kırar, ama darbe izi bırakmaz. adam bıçaklamaz... sana bir portakal çuvalı yeter. ama iş oraya gelmeden başka yöntemlerimiz de var...mesela önce çalıştığın firmadaki kişilere ulaşıp bağlantılarımız sayesinde işinden attırırız.."

  mesajına verdiğim cevabe istinaden bunları yazmış it. böyle kanı bozuk kişilerin kısırlaştırılması lazım cidden.