şükela:  tümü | bugün
  • gary ross'ın yöneteceği,
    sandra bullock, cate blanchett, helena bonham carter, anne hathaway, mindy kaling ve sinemada karın ağrısı olan rihanna'nın rol alacağı,
    steven soderbergh ile george clooney'nin yapımcılığını üstleneceği soygun filmi veya üçlemenin kadın versiyonlu yeni filmi. bakalım şu casta rağmen gişede batacak mı? ghostbusters'ın durumuna düşüp düşmeyeceğini merak ediyorum. ghostbusters da erkekli serinin kadınlı versiyonuydu ve 70 milyon dolar zarar edip serinin 2. ve 3. filmlerinin iptaline neden oldu. umarım ocean's 8 de sağlam batar da ocean's 9 ve ocean's 10 çekilmez. ayrıca rihanna nedir ya? sen sadece şarkılarını söyle, filmlerde oynama istiyorum.

edit: amk iyice okey'e döndü sinema camiası. 11-12-13'le seriyi tamamlamıştın ne güzel. yıllar sonra 8-9-10'u da yapacak. ghostbusters da kulağa güzel gelmişti. 500 milyon dolar kazanırız demişlerdi. ne oldu? yaptıklarına pişman oldular.
  • tutmayacak filmdir.
  • içinde brad pitt yoksa izlemeyeceğimdir.
  • sadece sex satacak falan. asıl ocean's taki tadı gram vermeyecek bir 1leme olacak. 2 ve 3 çekilmez bence.
  • eski tadı veremeyeceğini düşündüğüm film.

ayrıca bakınız:
    (bkz: kadın işi banka soygunu)
  • 8 haziran 2018de gosterime girecek film. kadroda matt damon da var. bu kadro ile batarsa batsin bu dunya.
  • bence artık kabak tadı vermeye başlayan seri.
    neden? çünkü kabız hollywood orijinal senaryo yazmaktansa daha önceden hali hazırda başarı elde etmiş işleri yeniden çevrimleyip tutar mı tutmaz mı riskini göze almaktan korkuyor.

detay detaylı yazdım 1960 tan 2018 kadar ocean's serileri için : link
  • metroda hep birlikte oldukları fotoğraftan yola çıkarak beklediğimi veremeyeceğini düşündüğüm film. müthiş sentetik görünüyor. bu kadınlarda hiçbir cazibe, hiçbir renklilik ve çeşitlilik yok gibi. kostümleri beğenmedim. umarım yine de keyifli bir iş çıkar. o kadar muazzam hatunu koymuşsunuz (hathaway hariç) beğenmezsem kızarım. son olarak, gözler bir kızıl kadın aramıyor değil. ayıp yahu!

fragman sonrası editi: cate blanchett yine çok hoş duruyor. sandra bullock da tatlı. bu ikisi için izleyeceğim belli ki. ama rihanna ne ya! teyze filan demiş bazıları. taş olursunuz.
  • filmi izlemeyi düşünüyordum fakat imdb profilinden kylie jenner ve kim kardashian'ın ekibe katıldığını görüp fikrimi değiştiriyorum. umarım batarlar.