şükela:  tümü | bugün
 • supernatural tadinda olacaga benzeyen hunter aile dizisi
 • zaman kaybı. sakın izlemeyin.
  dizi bile denmeyecek garip bir şey.
 • klasik bir netflix dizisi.

  - zenci check.
  - gay check.
  - liseliler check.
  - boktan konu check.
  - doğaüstü aptal yaratıklar check.
 • güzel başlayan, zenci gay karakterin görülmesiyle kapatılıp tarihin tozlu sayfalarına gönderilen, sıradan bir netflix dizisi.
 • gay karakter olmazsa yayına giremeyecek hastalığından müzdarip bir başka netfilix dizisi. halbuse supernatural biterken de iş görebilecek gibi duruyor. vampirli, avcılı falan komikli de birazcık.

  abi bi de drama queen. bu kadar mız mız olmayaydı iyiydi...
 • steve niles tarafından 2015 yılında yazılan "the october faction" adındaki kitabın dizisi. dizi başta çok iyi gidiyordu baya alıştım sistemin işleyişine ama sonlara doğru sanki diziyi 1 sezonda bitirmek istercesine hızlandırdılar hikayeyi. netflix'in klasik düşük bütçeli dizilerinden biri olduğunu maalesef 9. bölümde anladım.

  --- spoiler ---

  yüzyıllardır faliyetlerini gizli gizli yürüten bir canavar avcısı kurumu nasıl oluyor da bu kadar yozlaşabiliyor? hadi yozlaşıyor diyelim nasıl 2-3 tane sıradan adama karşı kaybediyor? kaybediyor diyelim, peki neden sıradan bir işi halletmek için bu kurumun başındaki insan geliyor? geldi diyelim, neden neden bu kadın bu kadar korumasız? aldığınız mahkum elinin tersiyle 10 tane ajanını öldürüyor, eline kelepçe takıp arabanın arkasına koymuşsun. yeri gelince tek bir presedio ajanının 10 warlock öldürdüğü, başka bir sahnede tek warlockun tüm diziyi silip süpürdüğü aptal bir diziydi. ama çok geç izledik artık.
  --- spoiler ---

  edit:imla
 • hikaye yazanların anlaması lazım. biz insanlık olarak journey of hero hikaye şablonunu seviyoruz. hadi hiç olmadı return of the prodigical son olsun.

  stolen prince(princess) bize uymuyor. bu ne yaaa salak bir dizi oluyoruz.

  gerek yok abi. ver journey of hero'yu. öyle twistmiş boogie miş kasma ne gerek var.
 • dizi bitti, dizikolik olan ben "ben bunu niye izledim diye" kendime sordum. sonuç olarak dizikolik değilseniz değerli zamanınızı bu diziye harcamayın.

  sıradan netflix kalitesinin bile altında bir yapım olmuş. kendileri de farkında sanırım 2. sezon olmasın diye konuyu 10 bölümde bitirmişler.

  dizide aklımda kalan tek sahne warlock karakterinin zamanı durdurup salınması oldu.*
 • berbat bir netflix dizisi. oyuncu kadrosu zaten kötü, olayın içine birde yaratıkları avlayan 60 yaşında amcayi koyunca hepten batirmislar.