şükela:  tümü | bugün
  • facebook'un tanittigi ve nisan 2019 gibi piyasaya cikacak olan 6dof standalone vr headset i. $399 icin harika gorunuyor.
  • vr'ı genel kitlelere yayma çabasının sonucu oluşan en son ürün (pc ye ihtiyaç duymuyor). fiyatı oculus rift ile aynı olduğu için başarılı olacağını sanmıyorum. sadece geek vr kitlesi memnun olacaktır.
  • 50'nin üzerinde oyunla geleceği söylenen kablosuz sanal gerçeklik başlığı.
  • mixed reality özellikleri enfes. tek tuşla dışarıyı görebilmek inanılmaz. çözünürlük rift'ten çok daha iyi. tracking için hiçbir şeye ihtiyaç duymaması falan acayip. halka vr göstermek için en ideal ürün. bundan aşağısını millete göstermemek lazım.
  • https://www.oculus.com/quest/?locale=en_us

450 eurodan pre-ordera açılmış.
  • sizi baska bir dunyaya goturen, kablolara ve yuksek maliyetli bilgisayara gerek olmayan sanal gerceklik sistemi. kablosuz internet ile icine yukleyebileceginiz programlarla google maps ile dunyanin herhangi bir kosesine gidebilir, netflix’den kendinize ozel sinema salonunda film seyredebilir, oyunlarla dertten tasadan 1 saatligine uzaklasabilirsiniz. verdigim parayi sonuna kadar hakediyor. ucretsiz programlar oldugu gibi 9-29 dolar arasi degisen ucretlerle oyunlar da bulabilirsiniz.
  • vr dunyasi icin cok onemli bir alet. ilk defa normal kullanicalara inmeye cok yaklasti bu teknoloji.
  • oculus rift s'in aksine bu manyak bir şey. vr'a yeni başlayanlara en önce bunu tavsiye ederim. vr zehrini kapmak, eş dost beraber vr oynamak için en ideal araç bu. spesifik bir oyunu vr'da oynama derdiniz yoksa kendisinin oyun kütüphanesi de gayet tatminkar.
  • gerçek dışı bir alet. verimli sistem kurgulaması ve kullanımı adına ders niteliğinde. vr'ın en baştan itibaren olması gereken hali. wii'den beri böyle bir şey için bu kadar heyecanlanmamıştım.
  • barış özcan'ın son videosunda kısa bir tanıtım yaptığı alet. ekrandan bile izlemesi çok keyifli. deneyimlenmesi gereken bir son teknoloji cihazı gibi duruyor. şu star wars şeysine de hayran kaldım...