şükela:  tümü | bugün
 • olayı doğru ifade edememiş olabilirim. mesela hürriyetin internet sitesinde falan gezerken mause imleci değmeyegörsün pislik reklama. kulaklık da kulağımdaysa yerimden zıplıyorum. allah belasını versin bunu yapanların.
 • film izleme sitelerinde de var, video içinde açıldığı için engelleyemiyorsun da. dizinin bölümünü her geçişimde bangır bangır bi reklam açılıyor, elim kumandada bekliyorum.
 • öd koparmı ayrı konu ama fazla sesle reklam yaptığını düşünen akbank reklamları. berbat ötesi bir çok gürültülülük.
 • bir kaç kere hangi sekmeden geldiğini farkedemediğim için panikleyip bütün sekmeleri kapattığım, halen içimde bir sır olarak sakladığım olay. yahu bunların geldikleri sekme de belirsizdir. kuantumun belirsizlik ilkesinin canlı örneği falan ya resmen.

  yani teker teker kapatırsın ya hani sekmeleri "heh bu da değilmiş acaba şundan mı geliyor" diye. bunların geldikleri yer hep belirsizdir. bir yerden gizli gizli, yüksek volume ile oynuyorlardır.
 • şimdi bunu kendini akıllı zanneden kanal d, star, show tv hatta yandaş sikik cnntürk bile yapıyo

  sorun yine bunların salaklığından kaynaklı başka bir şey değil, diziler filmler yani broadcast tüm yayınlar -12db de yayınlanır fakat reklamlar 0db'de geliyor, kanalın onu yayına sokmadan önce kontrol etmesi ya da yayınlamaması gerekiyor ama para kazanacaklar ya

  çözüm bu küçük su kurnazlığına;
  canlı izlemek için adblocker kurup youtube'dan canlı izlemek

  yok ben dizi indircem diyorsan açıyorsun dizinin sayfasını skyload eklentisini indiriyorsun google chrome'a çat indiriyorsun bunlarda avcunu yalasın kerizler!