şükela:  tümü | bugün
  • toza alerjisi olan pasakli bunyelerde* toz kokusu olmasinin ozel kildigi kendi odana girememe, yatarken huzur bulamama nedeni olabilecek koku. tutsu ile desteklenmelidir. bunun sprey olanlari ise tiksinctir, tuvaletlere konulan kokularla ayni cam agaci limon turevleriyle yapilir, hatta tuvalet kokularinin gaz halinde saklanmis hali olduklarindan supheleniyorum.
  • osuruk kokusu sindigi halde* burnunuzun diregini pek hos etkilemeyecek koku*.
  • içine cubuk takılan sıvılar vardır zamanla azalır. içine votka ve aycicek yağı eklenirse dibindekiler ziyan olmaz. ya da iki şişeye bölüp cogaltılabilir.
  • bu kokuların doğalı yok mudur ? hala doğal bir oda kokusu bulamadım. hafif kokuları çok seviyorum... güzel kokunun psikolojim üzerinde inanılmaz güzel bir etkisi var. temizlik kokusu ile beraber evimiz bahar çiçekleri gibi koksun istiyorum ama hep aldıklarım ilaç gibi kokuyor. üstelik üzerinde ciddi uyarılar oluyor, insan bu oda kokularını kullanırken bile düşünmeden edemiyor.
  • bunların bambu çubuklu olan türleri o kadar çabuk bitiyor ki, daha 3 gün dayananını görmedim. sanki fabrikasyon aşamasında "kolonya abiniz gibi ultra uçucu olun, müşteri şişenin dibini görünce delirsin" bilinciyle şişeleniyorlar. migros'ta gezerken, renk ve kokusuna kandığım oda kokusu bu bilinçle programlanmış olmalı. kamikaze yaparcasına 2 günde tükendi. ilk gün tehlikenin farkına varıp, ürünle birlikte gelen 4 bambu çubuğunu tek bambu çubuğuna düşürmeme rağmen, kağıt üstü %75 performans sağlama hesabım tutmadı. tek bambu çubuğu, 4 bambu çubuğu performansı vermeye devam etti. oysa bizim ev dumansız hava sahası, her oda parfümünün son günlerini huzurla geçirmek isteyeceği bir yer. acaba aldığım üründe mi bug vardı? hiç şaşırmam. onlarca seçeneğin olduğu temizlik rafında, oda kokusunun sorunlusuna denk gelmek, milyonca parti içerisinden en çabuk tükeni bulmak sadece bana has.