• asiye güldoğan'dır. niye böyle bir şeye ihtiyaç duydular bilmiyorum. türkiye'nin her kesimi kolpacı dolu. bu ne lan! kanıt

edit: engin büker'in çok naif twiti :) twit
  • twitter adresi bile var ahahahah oradaki kapak fotoğrafı da fake. ah be soner abim be.
  • oda.tv'den her şeyi bekleriz.
  • ah şakşakçı medyalar odatv sinden atv sine her türlü püsürünüz çıkıyor ortaya
  • bu ülkede sağda solda, iktidarda muhalefette, zengininde fakirinde, genel olarak insanında; şeref, haysiyet ve insanlık kalmamış. her kesimde ahlak sorunu var. her kesimde 'zafere giden yolda her şey mübahtır' kafası var. istisna temiz insanlarımız yok değil elbet. fakat genel tablo bu malesef. yalnızca bir kesimi suçlamak haksızlık olur.
  • oda tv'nin tek fake yazarı değildir.

(bkz: #104094685)
  • güvenilmez bir haber platformunun, güvenilmezliğini perçinleyen hayali karakterdir. bunların zaten allah birdir demeleri haricinde hiçbir şeye itibar etmemek lazım.
  • kim dedi ki oda tv nin güvenilir bir haber kaynağı olduğunu. gazeteci tayfasından daha kolpacısı var mı şu türkiye'de. amaç hep aynı; ayrıştırmak. her iki tarafında finansörü aynıdır, bak ona birşey demem. yirminci yüzyıl emperyalistlerinin baş taktiği, işgal edemiyorsan (zira pahalı) basın yoluyla ayrıştır, düşünceler ile bölmeye çalış veya karışıklık çıkarmak için zemin hazırla. büyük resim falan değil bu bilinen gerçek.
  • doğruysa beni çok şaşırtmayan ahlaksızlıktır.içinde soner yalçın'ın olduğu her oluşumdan her şeyi beklerim.

lakin 18 yıllık devran gereği iktidar çevresi yüzlerce fake türbanlı ve fake sakallı dolu.yollar ayrılınca sinek kaydı traş olup röfle yaptırıp gezenlere de bir el atalım.
  • sözlükte çokta iplenmeyecek durum aynı şeyi troller yapsalardı ama iki üç gün yüzlerce entry girilirdi. o yüzden ben iki kesimi de samimi bulmuyorum.
hesabın var mı? giriş yap