şükela:  tümü | bugün
  • tek avantajı şu an için "haftanın fırsatları" olarak görünen yeni kitap satış sitesi. ama kitap adına yapılan her şey iyidir, hoştur. destekliyoruz.
  • %50 indirimli setleri sayesinde, yıllar içinde bir yerlere dağılarak kaybolmuş olan ve kütüphanemde bulunmasını istediğim kitapları iyi bir fiyatla edinerek tanışmış olduğum mecra.

siparişte sistemsel, fiili bir aksaklık ya da kargoda bir gecikme de yaşamadım. hadi bakalım.
  • öncelikle (bkz: #54824867)
    sonrasında aradığım üç kitabı da bu sitede bulunca buradan sipariş ettim ve bugün elime ulaştı. telefonla bir gün önceden de iletişime geçmişlerdi. gayet güzel çalıştılar, bir daha siparişim olsa gene kullanırım kendilerini.
    sadece tek ricam, biraz daha çevre dostu olmaları. çok çılgın bir paket yapmışlar, kullanılan onca naylona üzüldüm.
  • "iki günde temin" diye belirttiği kitabı, stoğundaymış kadar hızlı şekilde (gecenin köründe verilen siparişin sabahında) temin edip paketleme aşamasına geçmesi ile sempatimi arttırmış kitap satış sitesi.
  • sahaflarda kolay kolay bulunamayan aradığım birkaç kitabı sattıklarını görünce beni çok mutlu eden kitap şeysi. aldığımın ertesi günü de kitaplarımın elime geçmesi mutluluğumu iki katına çıkarttı. bir de ajanda yollamışlar sağ olsunlar.
  • dün gece saatlerinde sipariş vermiş olduğum kitaplardan birinde baskı hatası olduğuna ilişkin bir mesaj attım. sabah 10.13'de aradılar ve hatalı baskının söz konusu olduğu kitabı kargoya vermemi, kitapları kontrol edeceklerini eğer hatasız baskı ellerinde varsa gün içinde kargoya vereceklerini bildiren kitap satış sitesi. senelerdir, internet üzerinden kitap alırım, böyle müşteri hizmetleri görmedim. tebrik eder ve bundan sonra alışverişlerimi buradan yapacağımı ilan ederim.

edit: ben daha elimdeki hatalı baskıyı göndermeden, adamlar hatasız baskı yolladı iki gün içinde. bozmayın lan kendinizi, n'olur bak!
  • ahmet davutoğlu nun tüm kitaplarını "batan geminin malları" diye bir kampayaya sokmuş ve yarmıştır.
  • dün buradan 8 adet kitap siparişi verdim. ucuz olması bir yana bugün bütün kitaplar elimdeydi. ulan hazır mı bekliyordunuz. hani telefon çalar çalmaz açan tipler vardır ya, sanki öyle geldi. siparişimde gösterdikleri bir tane kitabı da hediye etmişler. (sipariş dışı rastgele bir kitap). bunun yanında da etiketi hala üzerinde duran 15 tl lik ajanda hediye etmişler. adamların sloganı okumayan kalmasın diye odakitap sizlerle. valla gerçekten sonuna kadar bu misyonda ilerliyorlar. uzun süredir bu kadar memnun kaldığım bir site olmadı. artık d&r dan almama gerek kalmadı, arşiv olarak oradan çok daha iyi.
  • verdiğim siparişe bedavadan şu kitapları da ilave ederek göndermişlerdir:
    * g beril devlet'in nadir devlet'in yaşam öyküsü adlı kitabı ve
    * sabri uzun'un in: baykal kaseti, dink cinayeti ve diğer komplolar adlı kitabı.

bu zamanda kim kime bedave bir şey veriyor diye düşündürmüş kuruluştur.

siparişlerim, tertemiz, sorunsuz ve 2 gün içinde teslim edilmiştir.
  • buradaki yorumları okudum ve gerçekten olabilir mi öyle bir şey dedim. diğer siteler ayraç bile vermezken bir kitap sitesi bedava kitap mı verecekti? hemen denemek için kitap siparişi verdim ve kargo da beklenmedik bir hızda elime ulaştı. doğruymuş. kitaplarımın yanında bir de "nadir devlet'in yaşam öyküsü" kitabını hediye göndermişler.

kıyaslama yapmak gerekirse bundan önceki siparişlerimi hep kitapyurdundan verirdim. kitabın tedarik edilememesinden tut bir haftada kargonun elime ulaşamaması dahil bir sürü sorun yaşadım. bu siteyi gördükten sonra kitapyurduyla ve diğer kitap siteleriyle olan ilişkimi bitirmeye karar verdim. teşekkürler odakitap.