şükela:  tümü | bugün soru sor
 • tek avantajı şu an için "haftanın fırsatları" olarak görünen yeni kitap satış sitesi. ama kitap adına yapılan her şey iyidir, hoştur. destekliyoruz.
 • %50 indirimli setleri sayesinde, yıllar içinde bir yerlere dağılarak kaybolmuş olan ve kütüphanemde bulunmasını istediğim kitapları iyi bir fiyatla edinerek tanışmış olduğum mecra.

  siparişte sistemsel, fiili bir aksaklık ya da kargoda bir gecikme de yaşamadım. hadi bakalım.
 • "iki günde temin" diye belirttiği kitabı, stoğundaymış kadar hızlı şekilde (gecenin köründe verilen siparişin sabahında) temin edip paketleme aşamasına geçmesi ile sempatimi arttırmış kitap satış sitesi.
 • sahaflarda kolay kolay bulunamayan aradığım birkaç kitabı sattıklarını görünce beni çok mutlu eden kitap şeysi. aldığımın ertesi günü de kitaplarımın elime geçmesi mutluluğumu iki katına çıkarttı. bir de ajanda yollamışlar sağ olsunlar.
 • "sosyalist kollektif" sorun yayınları'na ait ciltli lenin biyografisini odakitap'tan satın almıştım. okurken ilk sayfalarından itibaren sayfalar ciltten ayrıldı. odakitap, üzerinde notların varsa değişim yapamayız, yayınevini ara onlar yardımcı olsunlar dedi. yayınevini aradım, "sosyalist emekçi kollektifi" sorun yayınları yetkilisi, odakitap'la antlaşmamız yok, bizden almamışlar, piyasadan bizim kitabı alıp, size satmışlar dedi. odakitap'la konuşun, bu arada size yardımımız olsun, cağaloğlu'nda sürüyle ciltçi var, birine götürün tamir etsin (tabii cağaloğlu ciltçilerinin "kollektif" e dahil olmadığını tahmin edebiliyoruz). yine de, bu kitabı satın aldığım ve kitap kusurlu çıktığı için satın aldığım kişilerden ve kitabı basan yayınevinden (kollektif bir) dayak yemediğime şükrediyorum. bana, " bu senin kaderin, razı ol", demek istediler. odakitap'tan en son siparişimde de iki kitap (birinin kapağı katlanmış, diğerinin de yine cildi kapaktan kopmuştu) hasarlı idi. tabii bu son siparişim oldu. geçen yıl, idefix'ten aldığım bir kitabın 140. sayfasından sonra sorunlu fiziki sorunları olduğunu fark etmiştim. kitabın üzerinde de notlarım vardı. idefix, hiç yayıncıyla muhatap etmeden, hemen kitabı değiştirdi. yayıncı da (lena yayınları, ankara) , idefix sayfasında yorumumu okumuş, arayıp özür diledi. buna iş ahlakı derim. odakitap, yazdığım yorumu dahi yayınlamadı. "sosyalist kollektif" sorun yayınları'na gelince, ben o kitabı piyasadan, her hangi bir kitapçıdan da almış olabilirdim. neticede o kitap, onların yayınevine ait değil mi? bir matbaa hatası var, olabilir, ama en azından bir gönderin bakalım onarılacak gibiyse onaralım demek, kollektife yakışan davranış olurdu. kaldı ki, yayınevine elden götürmeyi de teklif etmiştim.
 • dün akşam üzeri verdiğim siparişi gene dün akşam kargolamayı başarmış site diğerleriyle cebelleşip duruyordum daha önce iyiki kurulmuşsunuz.
 • buradan kitap seçip sipariş etmek en çok zevk aldığım işlerden biridir. adamlar baya bi ucuza satıyolar kitapları. şu ana dek 2 defa alışveriş yaptım buradan ve en geç 3 günde geliyor kitaplarınız. 50 lira ve üstü de beleş kargo oh mis. son alışverişimde de ajanda hediye ettiler yakında kitap bekliyom. umutluyum.
  (bkz: reklamın bokunu çıkarmak)
 • idefix'le bağlantımı koparmamı sağlayacak bir site olacak gibi. bazı kitaplarda ciddi iyi fiyat veriyorlar, tebrik ve takdir ediyorum.
 • dün gece saatlerinde sipariş vermiş olduğum kitaplardan birinde baskı hatası olduğuna ilişkin bir mesaj attım. sabah 10.13'de aradılar ve hatalı baskının söz konusu olduğu kitabı kargoya vermemi, kitapları kontrol edeceklerini eğer hatasız baskı ellerinde varsa gün içinde kargoya vereceklerini bildiren kitap satış sitesi. senelerdir, internet üzerinden kitap alırım, böyle müşteri hizmetleri görmedim. tebrik eder ve bundan sonra alışverişlerimi buradan yapacağımı ilan ederim.

  edit: ben daha elimdeki hatalı baskıyı göndermeden, adamlar hatasız baskı yolladı iki gün içinde. bozmayın lan kendinizi, n'olur bak!
 • ahmet davutoğlu nun tüm kitaplarını "batan geminin malları" diye bir kampayaya sokmuş ve yarmıştır.