şükela:  tümü | bugün
  • yeni çıkmış ios platform macera oyunu. gerçekten ios veya android herhangi bir mobil platformda çıkmış içine en çok emek konulmuş oyunlardan birisi eminim. oyundaki tasarımlar, boyamalar o kadar güzelki. animasyonlar çizgifilm gibi çok tatlı. zıpladığınız zaman ayrı ayrı animasyonlar giriyor, varyasyonları var. oyundaki detaylar gerçekten çok iyi. oynanış olarak en keyif aldığım oyun diyemem, sebebi zıplamak için swipe yapılması ve bunu fazlaca zor bulmam ama bir süre sonra alıştım en azından swipe'ın yönü yok. yani havada yön vermek için swipe'ı sağ veya sol çapraza doğru yapmanız gerekmiyor zira bu hayvan gibi zor bir şey.

    türkler tarafından yapılması ayrıca gurur verici diyecek en son insan olmama rağmen, türkler tarafından yapılmış olmasını ekstra 'hayranlık verici' buldum. mobil platform o kadar leş bir platform ki artık millet 1 günde yazdığı kodu reklamlarla harmanlayıp yüklüyor oyun diye. nerede o eski oyunlar? nerede game boy'da kısıtlı teknoloji ile günlerini yiyen oyunlar? amerikanın aya çıktığı işlem gücü ve fazlası cebine girmiş oyunların çoğu 3 dakkada harcanacak saçmalıklar. o yüzden emek harcanmış bütün oyunlara hayranlık duyuyorum aldıkları riskten dolayı, bunun bir de türkiyede yapılmış olması ayrı bir sevindirdi.

    oyunun fiyatı 22tl, alın aldırın çok güzel oyun. burdan geliştiricilerine selamlar, harbi çok güzel oyun yapmışınız umarım paranın belini kırarsınız sonuna kadar hak etmişsiniz.
  • bugun app store’da perde arkasi tanitilmi$. geli$tiricilerinden biri turk sanirim, dikkatimi cekti.

    oddmar: from sketch to screen: see the beautiful evolution of this groundbreaking game. https://itunes.apple.com/us/story/id1369351429
  • türkler tarafından yapılmış belki de en iyi mobil oyunlardan birisi.kendimde bir oyun geliştirici olarak oyunu geliştirenlere çok büyük saygı duyuyorum.inşallah böyle oyunların devamı gelir ve ülkemizde bu sektör gelişir.hepsinin eline emeğine sağlık.