şükela:  tümü | bugün
 • ösym'nin sınavlara başvuru öncesi ödenmesi gereken tutarı online olarak ödeyebilmemize yarayan websitesi. bankayla, atm'yle falan uğraşmadan, kredi kartıyla internetten alışveriş yapar gibi bilgilerini giriyorsun, sonra sınav kaydını falan da online halledip gidiyorsun. şahane iş olmuş.
 • online ödeme sayfasında, kredi kartı sahibinin ismi sorulmamakta. bu nedenle de anladığım kadarıyla, başvuru yapan kişinin ismi ve kredi kartı sahibinin isminin aynı olması gerekiyor. ayrıca benim denemelerime göre bankamatik kullanarak da para yatırılamıyor.

  ancak kendi ismime olan kredi kartınızla para yatırabildiğim sistem.

  araştırarak öğrenmemizi isteyen, adventure oyun tadındaki devletimin, sınavlardan sorumlu kurumu adına bilgilerinize sunarım.

  not: işbu entry sadece kişisel tecrübelerden yola çıkılarak yazılmıştır. gelen mesajlardan anladığım kadarı ile herkes herkes adına para yatırmış, sorun olmamış. benim talihsizliğim demek ki. ben kendi kartımla kendi adıma yatırdım, oldu. kardeşim adına yatırdım, olmadı. eşim adına yatırdım, olmadı. eşimin kartı ile, eşim adına yatırdım oldu. buradan yola çıkarak da yukarıdaki yorumu yaptım. bilgilerinize.
 • kendi isminize olmayan kredi kartıyla da ödeme yapabileceğiniz sistem. denendi çalışıyor.
 • sanırım artık çalışmayan sistem. sınavı seçiyorum tc'yi gidiyorum başvuru yapılmamıştır diyor.

  edit : sağolun arkadaşlar önce başvuru sonra para yatırılıyormuş. ösym'ye ettiğim küfürlerin hepsini bu birimden alıp, yine onun başka bir birimine gönderiyorum.