şükela:  tümü | bugün
  • https://www.youtube.com/watch?v=mfxyw76zoce#t=222s

yukarıdaki videoda 3.42-4.03 arasında görülen güzeller güzeli hanımefendinin bahsettiği abaza erkekler. buna ek olarak da türk erkeklerinin değişik mentaliteleri var, istedikleri her şeyi yapabileceklerini sanıyorlar falan denmiş.

neonazilerin cirit attığı; sırf esmer diye ispanyollara, yunanlara bile saldırıların olduğu doğu avrupa topraklarında bu nasıl bir özgüvendir anlamak mümkün değil.
  • açıkçası konuşulanlardan bir bok anlamadım, ama videoyu sonuna kadar izledim hatta başa sarıp izledim. teşekkürler.
  • kürtlerin yurt dışına çıkınca "türküm" demesinin sonuçlarından biri.

edit: bana ahmak diyen pek zeki arkadaş gelmiş "yurt dışı" yazmama takılmış. kendisi "yurtdışı" diye yazıyor. buyrun tdk nasıl yazılır diyor bakalım ahmak! yurt dışı

(#73414863)
  • damacanaya hallenen bir toplumda çok da haber niteliği olmayan başlık...
  • kız burada türk kelimesini "avrupalı olmayan" anlamında kullanıyor da olabilir. bunun örneğiyle çok karşılaştım. türk, afgan, paki, arap... bazı ülkelerde bu milletlerin genel adı türk. yani: "istenmeyen/nefret edilen/bizden olmayan".
  • seks turizmi gibi bir ifade vardı başka da bir halt anlamadım.
  • bir adet kafatasçıyı barındıran başlıktır.

nasıl bir akıl tutulmasıysa sanki yurtdışında ''türküm'' deyince, herkes üstüne atlıyor diye düşünüyor ki, bir kürdün yurtdışında kendisini türk diye tanıttığını sanıyor.

''yurt dışına'' dediği için aslında nasıl bir ahmak olduğunu ifşa ediyor ya neyse.
  • bir çok milletten kızla tanıştım, arkadaşlarım da var hala. emin olun çoğunluğu davranış olarak en çok türk'lerin kötü olduğunu söylüyorlar. nasıl kötü diye sorduğumda: "çok kaba" olduklarını belirtiyorlar. buna sebep olan şeyin cinsel açlık ve aşırı fakirlik olduğunu düşünüyorum. etnik ayrımcılık yapmanın bir manası yok. burada yaşayanların üzerinde böyle bir etiket var. gittiğinizde "türkiye'de yaşıyorum" diyeceksiniz sonuçta. onlar bilmez kürt türk vs.
  • videoyu ingilizce altyazılı izleme imkanı var. kızlar kibarca türk erkeklerinin öküzlugunu vurgulamışlar, her istediklerini yapabileceklerini sanıyorlar filan diyerek...
    özetle ukrayna kızları diyorlar ki (bkz: türk erkekleri çok rerörerö)

türk kızları gitsin rus kızları/ukrayna kızları gelsin diyenler kendilerine biraz daha çeki düzen vermeli, çünkü türk kızının yerine koymak istedikleri kızların da gözü korkmuş bence bizimkilerin abazanligindan.
  • ukrayna ile ilgili algımı yerle bir eden videodur. ne diye geldik ne çıktı. insanın beklentisi büyük oluyor ukrayna diyince. bakırköy sahilde yürüsen aynı güzelliklere rastlarsın. peh