• forza horizon 4'ün müzik seçimlerini her kim yaptıysa kendisine bu güzel grubu hayatıma kattığı için teşekkürlerimi sunuyorum. her ne yapıyor olursam olayım "late night" ve "a moment apart" şarkıları ile yaptığım işin verimliliği artıyor resmen. bir gün arabam olursa uzun yollarda zevkle dinleyeceğim gruptur.

edit: imla
  • şunu şuna çeviren harika bir müzik grubudur
  • geçen hafta keşfettim. bunca yıl nerdeydiniz siz? coachella 2018 performansları efsane, bu adamları canlı dinlemek isterdim. üniversitede tanışıp müziklerinin benzer olduğunu görüyorlar. beraber evlerinin bodrumunda ilk albümleri summer’s gone’u çıkarıyorlar.
  • şöyle bir performansları vardır ki harikuladedir.
  • dün youtube üzerinden 1 saatlik bir set paylaşıp, "buraların efendisi biziz" demişlerdir.

bünyeye iyi geldi.
  • konserine gitmeyi düşündüğüm gruplar arasında top grup şu anda. şarkıları tam konserde dinlemek için yazılmış sanki.

özellikle açık havada, hayvan gibi bir bas ve derinden gelen müziklerini dinlemek acayip güzel olurdu. özellikle higher ground, a moment apart ve say my name çok şahane konser şarkıları olur diye düşünüyorum.
  • bu grubu gece, gece behind the sun ile tanıdım ve kendilerini başta arap sandım ancak coachella'daki don't stop performanslarını izleyince safri duo abileri anımsadım.

çalışmaları pek keyifli ve başarılı, don't stop!
  • nihayet konserine gittigim uber grup. hic sasirtmadi, gordugum en guzel konserler arasindaydi. 5 kere daha gelseler 5 kere daha giderim herhalde.

behind the sun ile acilisi yaptilar; kapali konserde alev topu, havai fisekler, karanligin icinden bir anda 20 tane isikli drummer'in cikmasi, video grafikleri ve sahne dizayni baya iyiydi. sarkilarinin majestik havasinin hakkini vermis.

sarki dinlemenin otesinde tamamen experience icin gidilir adamlarin konserine.
    tek elestirim, konser icin sarkilarini daha cok dans edilebilir halde caldilar; orijinaline sadik kalsalar daha guzel olurdu gibi geliyor.
hesabın var mı? giriş yap