• hayran olunası kişilik.

hayata hep onun baktığı açıdan bakmak isterdim. bazen yanına alıp gösteriyo bi şeyler ama görebildiğimiz kadar artık. hareketli görünüşünün içinde asalet akıyo da, kendisi bilmiyo. davranışlarına aktarmış hepsini. hatta düzenli olarak etrafındakileri güldürmesinin bir hobisi olduğunu iddia edenler var. iddialar var, çünkü kendisi dgs beşincisi. ünlerden ün beğeniyor, baya bi ünlü.*sinemanın da aşıklarından. yönetmenin kralı olurmuş da keşfeden olmamış. keşfetmek demişken, kenarda uçta dinlemedik güzel bi şarkı bırakmaz.

bazen sorarlar, en iyi arkadaşların kim diye. saymam bunu. insan kardeşini sayar mı ki?

hoşbulunmuştur.
  • #17790178 entry'sini bi daha okuyup, mutfak kariyerini gözden geçirmesi gereken ispanyol.
  • sözlüğe yazdıklarının dışında köşede bucakta önemsemediği yazıları bile mükemmel olan yazar. öyle ki ben demesem #20245463 entrysini bile sözlüğe yazmıyacaktı o derece yani. takip edilesi mütevazi badi.
  • doğum günü çocuğudur.nice seneleredir, mutlu olsundur.
  • ekşi sözlük 12 yaşında zirvesinde tanıdık nickli birilerini ararken kendisinin nickine dikkat kesildim bir ara. bir de baktım o da benim nickime bakıyor. ancak sonra vazgeçti, okuyamadı herhalde. hoş ben bile okuyamıyordum.
  • hayattan sıkıldınız mı?
    bitkin yorgun bezgin mi hissediyorsunuz?
    işte size çözüm!

kendisiyle ilgili bir reklam yapsam aynen bu ifadeleri kullanırım, o kadar enerjik o kadar pozitif ki kıskanmamak elde değil. ayrıca 12. yaş zirvesinde yanındaki yeteneksiz partnere rağmen dans konusunda ne kadar hünerli olduğunu göstermiştir. langırtı benden daha iyi oynayabilir ama duydum ki trivial'da oynuyormuş kendimi çok beğenen biri olarak o oyunda rövanşı alabileceğimi düşünüyorum.
  • kendisiyle arada bir proje bazlı çok ciddi çalışmalar yürütüyoruz(!) bolca gülüp, bolca birbirimize giriyoruz.

jp: christian bale 22 kilo vermiş the fighter için
    odetojoy: o makinistte de çok zayıflamıştı
    jp:o zaman 30 kilo vermişti, of ya nasıl zayıflıyo bu adam böyle, ben iki kilo bile veremezken
    odetojoy: oha adamın verdiği kiloları ezberlemiş. abi git konuş bence!
    jp: ?
    odetojoy:yaz yani email.. de ki "hacı böyle böyle.. seni takipteyim, sen erirken ben elde nutella, şarap ofiste yaşayan biriyim. halim nicedir, nasıl zayıflicam?
    - ne varmış benim halimde ya
    odetojoy: ....
    jp: sen üst kata çıksana bi!!
    odetojoy: niye ki?
    jp: muhasebeye git, jp gönderdi beni de, onlar anlar
    odetojoy:ne dedim ki şimdi, hiç eleştiriye açık diilsin ya
    jp: ??
    odetojoy: küstün mü ya? bak galaya gitces akşam hadi barışalım:(
    jp: ...
    odetojoy: hem siyah filan giyersin zayıf gösterir
    jp: &%++^^!

sonrası malum, bir haftalık rapor aldı.
  • marilyn monroe'nun chicago heykeli yapımında yer almış sanırım.

(bkz: marilyn monroe/@odetojoy)
    (bkz: marilyn monroe heykeli/@odetojoy)
    (bkz: forever marilyn/@odetojoy)
  • bir sonbahar günü okulda tanıştığım harika insan. her ne kadar sohbetiyle beni bunalttığını düşünse de böyle güzel bir sohbet günüme renk katmıştır. yurtdışı tecrübesinden daha fazla yararlanmayı düşündüğüm okuldaşım. ayrıca bu harika insanı benimle aynı okulda okumasına ikna edebildiğim için bahtiyarım.
  • behzat ç. bir ankara polisiyesi'nin yeni hayranlarından. geç oldu güç olmadı diyor kendisini tebrik ediyoruz.
hesabın var mı? giriş yap