• an itibariyle 360p üstü kalitede video izleyebilmek için kayıt olma zorunluluğu kosan site.
  • hd kalitesine erişmek için kayıt olma şartı koşmuş site.

hayır ben size niye numaramı vereyim ya?
  • ok.ru
    adnaklasniki diye okunur.
    classmates, sınıf arkadaşları demek.
  • ok live diye lanet olası bir reklam çıkıyor çaprazdan kapatmak isteyince de diğer videolar çıkıyor ve kapatamıyorsunuz maalesef. yok mudur bunun bir çözümü?
  • birçok filmi hd kalitesinde türkçe altyazı ile izleyebileceğiniz bir site. ancak öncelikle sitede profil oluşturmanız gerekiyor.
  • her filmi bulmanın mümkün olduğu ancak filmleri yükleyen kişilerin videolara acayip isimler verdiği için bulmanın bir o kadar da zor olduğu sitedir.
    birçok kaliteye göre film bulunabilir. birçok dile göre film bulunabilir. ancak kopmalar çok yaşanır. filmi izlerken bir bakarsınız video yüklenmiyor. sayfa yenilemeyle uğraşırsınız.
    özel olarak bakacak olursam, benim çok işime gelmeyen bir sitedir. çünkü ben genellikle konusunu beğendiğim filmleri indirip depolayıp sonra izleyen birisiyim.
    ne gibi sorunları var? en başta kopma sorunları var. bu yeter de artar bile. videoyu indirdiğimi düşünürken, izleme aşamasına geçtiğim zaman videonun kesilerek oynadığını fark ediyorum. ses senkronizasyonu bozuluyor, ekran bozulup video kitleniyor...
    dahası internet download manager programıyla uyumlu bir çalışma sergilemiyor. haliyle videoları indirmek işkence oluyor.
  • adamların yaptıkları işlerine ciddi saygım var. sunucularına yükledikleri videolarda bir kez sıkıntı aksaklık yaşadığımı hatırlamıyorum. öyle memnunum ki hakkında bir şeyler yazıp ters tepmesinden korktum.
  • üstteki yazar yüzünden yakın zamanda engelleneceğini düşündüğüm site.
  • eskiden üye olunmadan da hd izlettiriyodu son bir yıldır köpek çeken site
    filmi hd ve üye olmadan izlemek istiyosan ekranın üçte birini kaplayan reklama maruz bırakan site
    ya da 480p ile filmi başlatıp 10 dk içinde 144p ye kadar düşüren site
  • tam şerefsiz bir site. 720p içi sitede izle diyor siteye giriyorum kayıt ol diyor kayıt oluyorum 720p mevcut değil diyor
hesabın var mı? giriş yap