şükela:  tümü | bugün
 • muharrem ince sanirim pankartlarin yarisinda bulunuyor.
 • yaratıcı, keyifli ve doğal olarak siyasi olmuş pankartlardır.
 • neredeyse tamamı siyasidir.

  adam okumuş endüstri mühendisi olmuş, "yeterince bekledik" diye aklınca siyasi geyik çevirmiş.

  adam okumuş kimya mühendisi olmuş, "trt'yi dışarıya alabilir miyiz" diye aklınca ucuz siyaset yapmış.

  düşünelim ki memleketin en iyi okulları bile bu mallarla dolu. o kadar vahim durumdayız.

  trt ile ince ile siyasi geyik çevirene kadar oturun işinizi hakkıyla yapın da devlete millete bir faydanız olsun. mühendis olmuşlar da adam olamamışlar yani.

  bu mallara sorsan, okullarını devletin cumhurbaşkanı ziyaret etse, "okulda siyaset istemiyoruz" diye ayaklanma çıkarırlar. ama kendileri kıçı kırık öğrenciler olarak her türlü siyasi meseleyi okul içi işlere alet etmeyi de geriye bırakmazlar.
 • diktatör tayyip derler bir de, ulan tayyip diktatör olacak sen de o pankartı açabilcen he mi? (bkz: adamın götünden kan alırlar kamil kan)
 • küçük gördüğü espirileri bile yapamayacak kişiler tarafından aşağılanan pankartlardır.ne yapsalardı sizin gibi kutlama için ellerine silah alıp magandalık mı yapsalardı?
 • çoğu gayet de güzel mesajlar veren pankartlardır. işinize gelince bir şeylerin siyasi mesaj taşıması iyi, işinize gelmeyince kötü tabii. hayır n’apsın çocuklar, orada mı yapsınlar mühendisliklerini? mezun olurken kendilerini kitlelere ifade etmek istemişler, artık çoğu kişi bunu yapmaya çekinirken onların sesi olmuşlar, fena mı olmuş?
 • ülkenin en zeki ve potansiyeli en yüksek mühendislerinin kek ve kıraathaneyi değil quantum'u desteklediklerini görünce hala bozulan saftrikleri gösteren pankartlardır aynı zamanda.

  sizin insan kaynağınız reis diye diye boş beleş ortalarda dolanırken, ilerde en iyi yerlere bu elemanlar gelecek. kudurun ulan.
 • yine bir pankart üzerinden odtü’lü gençlerin geleneğini yemeye çalışan karaktersizleri işaretleyebileceğinşz başlıktır.

  nasıl koyuyor ama size di mi? adamlar gayet eğitimli, dünyayı biliyor, senin salak yalanlarına inanmıyor, sana da herbir pankartında çatır çatır koyuyor.

  hem de başörtülülerin kısakürek pankartı taşıdığı gayet demokratik ortam yapmışlar.

  kabusunuz oluyor he mi? işte bu akıllı insanların herbiri sizin ne mal olduğunuzu biliyor ve tarihe yazacaklar. kudurun çomarlar.
 • arada tekrara düşülmesi ve pişti olunması dışında gayet güzel pankartlardır.

  "mühendislik okumuş siyasi pankart açıyor bla bla" diyenler de uzaktan görünebilecek şekilde en fazla 3-4 satır yazılabilen pankartta 7nm mimarili işlemcilerden falan bahsetmesini bekliyor sanırım. enteresan tabii.

  "bu mühendisler hiç düzgün bir şey yapıyorlar mı yea?" diyeceklere de çok övünülen savunma sanayii şirketlerinin ağırlıklı olarak odtü mezunu mühendis çalıştırdığını önceden belirtelim, onu düşünüp öyle konuşsunlar.