şükela:  tümü | bugün
  • odtü'lü öğrenciler yine şaşırtmadılar. hukuksuz bir şekilde tekrarlanan seçimler ve mevcut durumla ilgili çok güzel pankartlar ortaya çıkarmışlar. bazı pankartların girişine izin verilmemiş.kaynak

fazla uzatmadan mezun olan arkadaşları tebrik ediyor ve fotoları paylaşıyorum.

1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    11

ayrıca, tüm pankartlar için link

edit: site linki eklenmiştir.
  • halit tarık kemal üçlüsüne sesli güldüm.
  • harikasınız çocuklar. işte bu nesil, türkiye'yi medeniyete doğru taşıyacak ve işte bu yüzden #herşeyçokgüzelolacak.
  • odtü çok bozmuş, öğrenci kalitesi cok düşmüş. siyasi görüşünüzü bir kenara birakip pankartlara bakın ve itiraf edin hiç biri zeka ürünü degil. ortaokul ogrencilerine mezuniyetinizde pankart hazırlayın denilse daha iyisini yapabilirler. şimdi dağılın........
  • çocuklar, 10 sene sonra utanacağınız şeyler yapmayın, işinize gücünüzle bakın. nasıl bilime, ekonomiye, sanata katkım olur diye kafa yorun pankartla filan uğraşacağınıza. kıraathanedeki adamdan ne farkınız kalır böyle yapınca muhalif olmanız durumu değiştirmiyor ne yazık ki.
  • saçma sapan pankartlardır. odtü öğrencilerine yakışmayacak düzeyde. pankartlarda siyasi olaylara güzel bir mizah ile dokunulabilir ancak bu pankartların hiçbiri ince bir zeka barındırmıyor. söylenen şeylerin benim görüşüme uygun olmasının bir önemi yok, bu pankartlar bir odtü öğrencisine yakışmıyor. bunu bir odtü öğrencisi olarak söylüyorum.
  • aktroll ve hiçbir siki beğenmeme timi gelmiş yine buralara... çok yaşa reis, süper güç türkiye, dünya lideri falan diye pankart açmaları gerekiyordu değil mi? korkmadan, çekinmeden, utanmadan bu pankartları açabilecek kalpleri var hepsinin, hepsinin yüreğinde atatürk sevgisi... siz anca yalaka akademisyenlerin konuşmalarını ve safsatalarını dinleyip hüloğlayın. bu pankartların binde birini yapacak ne aklınız ne de yüreğiniz var. şu anki türkiye gündemi zaten seçimler, milli iradenin yok sayılması, tabi ki bununla ilgili mesajlar verecekler...
  • bu pankartların dörtte bir sahte diyerek dokundurmuştur.
    en önemli olay ise rektörün konuşma yapma girişiminde bile bulunamaması olmuştur.
    kaybedilen öğrenciler için saygı duruşu esnasında rektöre karşı atılan sloganlar müzik ile bastırılmıştır.
  • ancak siyasi güldürü yapsınlar ezik odtülüler... bunlar kendi halkından kopuk yaşayan elit kesim sözümona! odtü mü chpkk hdpkk bürosu mu belli değil...

ha sorarlarsa “diktatörün ülkesi” dersiniz...
  • eski pankartlarlarla karsilastirinca cok kotuler.
    yeni nesil sikintili gercekten.

bizim çöp wapp grubundaki cumleler bile daha cok zeka iceriyor.