şükela:  tümü | bugün
 • ege üniversitesinin, tarihinin en kötü şenliğini 50. yıldönümünde 2005'te düzenlediğini anımsayıp, odtü'lü arkadaşlar adına tarihin kendileri için tekerrür etmemesini dilediğim bahar şenliği.
 • odtünün 50.nci şenliklerin de 20.nci yıldönümü olması dolayısıyla şenlik komitesinin çok çok çok çok büyük hedefler koyarak organize etmeye başladığı kanı alkolle seyreltme organizasyonu. bazı iddiaları fantastik gibi görünse de, hedeflerinin yüksek olması iyidir ve desteklenmelidirler; hem ne demişler pencereyi vurmak istiyorsan kuşu hedef al.
 • su anda yapım aşamasında olan bir web sitesine sahip olan senlik
  (bkz: http://www.metuspringfest.com/)
 • bundan once mayisin 2. veya 3. haftası yapilan bahar senliklerinden mayisin ilk haftasi yapilmasiyla da ayricalikli olacak senlik.
 • son 3 senekinden hiç bir şekilde farklı olmayacağına inandığım, ne kadar yaygara koparılırsa koparılsın yine boktan olacak şenliktir. zaten görülen odur ki şenlikleri şenlik yapan onu düzenleyen komiteler değil- zira çok muhteşem(!) organizasyonlar yapıyor bu komiteler- şenliklerde şen olan öğrencilerdir. iyi ki yine şaraplarımız ve arkadaşlarımız var dedirtecek etkinlikler silsilesi..***
 • havanın gidisine ve her zamankinden erken olmasına bakarak kar altında bile olması muhtemel şenlik...
 • (bkz: #9146196)

  ayrica odtu'nun 50.yili olmasi dolayisiyla kimi odtulu topluluklarin govde gosterisi yapma planlarina simdiden baslamalari umarim senlikte tatsizlik yasanmasina neden olmaz.
 • tuvalet sıralarının gene çekilmez, yağacak muhtemel yağmurla her yerin çamur olacağı ve bu yüzden, sırf bu yüzden uzun saçlı headbang yapan elemanların etrafta garip kokulara sebep olacağı, hediye olarak da bulutsuzluk özlemi, düş sokağı sakinleri tarzındaki grupları ağırlıycak olan şenlik.
  (bkz: hey ho)
 • anlamıorum ugt neden bu kadar yaygara koparıyor. kendileri cok mu guzel senlik duzenliyorlar ki baskası alınca kıyamet kopuyor yada onlar dısında birileri daha bu organizasyona ortak olunca cekilme kararı alıyorlar.. niye butun okuldaki topluluklar yapmıyor da sade onlar yapıyor ugt midir odtu gencliginin sesi .. belirli gorusteki insanların yarattıgı senlikleri gorduk biraz da digerlerine neden sans verilmesin ki? evet ugt deneyimli o zaman diger topluluklarla birllesmeli ve onlara yardım etmeli farklı zevkler farklı fikirlere acık olunmalı. hemen sanki virus saldırısına ugramıs gibi bırakıp gitmemeli digerleri de odtu ogrencisi. biz icip sızmaktan bıktık artık duzgun gruplar gormek istiyoruz. cıkamayan bir nev istemiyoruz.. bu nedenden dir ki bu sene daha degisik ve yeni insanlarla gelecegine inandıgım senliktir tüm zorluklara ugt nin herkesi yarı yolda bırakmasına ragmen.
 • sponsorların-şirketlerin değil öğrencilerin kendi üretimlerinin eseri olan 99 şenliğini bir kez daha özleteceğe benzer. *